2737
2734
عنوان

اونایی که درآمدشوهرشون بالای ۵۰ میلیون هست

| مشاهده متن کامل بحث + 6213 بازدید | 242 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بچه ها حالا که بحثش شد من خواهرم یه خاستگار خیلی خیلی خوب داره پسره تو بهترین جا خونه داره ماشینم از خودشه یه کارگاهم داره 3دونگش به نان خودشه خیلی وضع مالی خونوادش خوبه خودشم خوبه وضعش اخلاقشم خیلی خوبه خیلی پسر مودبو پاکیه ولی لاغره خیلی لاغره چهرش بد نیستا قدشم متوسطه ولی لاغره خواهرم میگه موقعیتش خوبه ولی خوب چهره و اندامم ملاکه خانمایی که اینجکر تجربه داشتین پشیمون نشدین ؟به نظر شما بده بچه ها؟

😊
پ ن پ سالی؟؟؟؟

ماهی ۵۰ تومن نه ولی دو سه ماه اره 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

به نظرم کسی که انقدر درآمد داره به احتمال زیاد با هم سطح خودش ازدواج می کنه و اگر غیر از این بشه یه جای کار می لنگه

یا اگر تنها معیارتون پول باشه از کجا معلوم اون مرد پولش رو خرج شما کنه 

و ...

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

چند وقت پیش یه خانمی تاپیک زده بود درامد شوهرش هفتاد میلیونه و تو این گرونیا خیلی تحت فشار هستن و بهشون سخت میگذره 😂😂😂همونجا یه عالمه درامد بالا اومدن و از تحت فشار بودن گفتن😂😂😂 حیف اسمش یادم نیست تگش کنم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند