2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تعطیلات نیمه خرداد باز رفتیم ۳روزه 

که هر ۳روزشو سر کارای مامانش بود

بعد روز اولی ک رفتن ۷صبح رفتن ۹شب برگشتن

شوهرم رفت دوش بگیره آبجیش پرید به مامانش ک براچی هی میری سر زمین خودتو اذیت میکنی تو آخرش از کت و کول میفتی بخاطر کی داری انقد خودتو به آبو اتیش میزنی بخاطر.....(حرفشوخورد) دو روز دیگه اگه بیفتی گوشه خونه فک میکنی کسی میاد جمعت کنه؟همه ملت الان دارن دور دنیا رو میچرخن اونوقت تو هی برو سر زمین که بعد همشو بریزی جلوی.....)بازم حرفشو خورد)

2731

خلاصه کللی غر زد معلوم بود مخاطبشم من و جاریم بودیم دیگه

البته جاریم اونجا نبود

منم خیلی ناراحت شدم ولی فقط به مادرشوهرم گفتم شما مختارین همه اموالتونو بفروشینو برین دوردنیا رو بگردین هیچکدوم از بچهاتونم حق ندارن اعتراض کنن مادرشوهرمم ازاول تا آخر هیچی نگف خواهرشوهرمم کماکان غرزد تا اینکه شوهرم اومد و ساکت شد

من نمیدونم چرا فکر میکنن دوماد یا عروس چشمشون به مال اوناس معمولنم این داستان برای کسایی پیش میاد ک زندگی عادی دارن ت میلیاردرا😐😕

بابا لایک نکنید دیگ پستامو ای بابا😫😕😑🥺
2740
این تعطیلات نیمه خرداد باز رفتیم ۳روزه  که هر ۳روزشو سر کارای مامانش بود بعد روز اولی ک رفتن ...

گشنش بود؟😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

منم هیچی از حرفاشو به شوهرم نگفتم رفتم خونه مامانم و خیلی ناراحت بودم دیگه گریه کردم برگشتنا داداشمم باما اومد برا همین نتونستم بازم به شوهرم چیزی بگم تا اینکه چندشب پیش داداشم رفتو منم دیشب به شوهرم گفتم آبجیت ازین حرفا زده

(من تاحالا هرچی گفتن و هرکاری کردن اصلا به شوهرم نگفتم)

منم وقتی گشنمه به همه گیر میدم😂😂

نع منظورم اینع ک میگع حرفشو خورد😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝