2733
2734
عنوان

کچل شدم رفت یه لحظه بیاید لطفا 🥺😥

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 37 پست
کم خونی نداری؟ من فولیک اسید که میخورم بهتر میشم. هنوز موهام پره ولی نسبت ب قبل از کم خونیم نصف شدن ...

نه اصلن کم خونی ندارم 

استقلال زیبا ترین عشق جهان:) 🥺🙂💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا آدم استرسی ام 

خب از استرسه بیشتر بخدا دکتر پوست و مو گفت هم جوش صورت هم ریزش مو میتونه نتیجه استرس و اعصاب باشه 

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤
2731
خب از استرسه بیشتر بخدا دکتر پوست و مو گفت هم جوش صورت هم ریزش مو میتونه نتیجه استرس و اعصاب باشه&nb ...

میگی چیکار کنم به هر حال استرس و عصبانیت طبیعیه ولی نمی‌دونم چجوری کنترلش کنم، گفتم شاید بیوتین خوب باشه برا قطع ریزش مو 

تپش قلب بیماری های داخل بدن ریزش مو و جوش زدن معده درد حتی همش نتیجه استرس زیادیه 

زندگی ام ک بدون استرس امکان نداره 😔😔😔😔 

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤
تپش قلب بیماری های داخل بدن ریزش مو و جوش زدن معده درد حتی همش نتیجه استرس زیادیه  زندگی ام ک ...

هر علائمی که گفتی من داشتم و دارم 

2740
من امپول بیوتین قرص بیوتین هیرویت قرص اهن بهترینش خارجی خوردم انگار نه انگار

جدی؟ میگم شاید برا هر یکی یه جوره ، ماسکا خونگی استفاده کردید تا حالا؟ نتیجه نگرفتید؟

میگی چیکار کنم به هر حال استرس و عصبانیت طبیعیه ولی نمی‌دونم چجوری کنترلش کنم، گفتم شاید بیوتین خوب ...

اروم باش استرس و از خودت دور کن خود منم تپش قلب دارم رفتم دکتر گفت از استرسه خیلی فکر و مشکل دارم بخدا توام خودتو کنترل کن ارامشتو حفظ کن کارایی ک برای از بین بردن استرسه انجام بده ورزش و و رقص و پیاده روی

حالا گفتن سرکه باشامپو قاطی کن بزن اونم دوهفته اس استفاده میکنم هم بی نتیجه مونده البته من کم خونی و ...

سرکه با شامپو برا صاف کردن مو هست ، بله منم همه کار کردم نتیجه نگرفتم 

[QUOTE=196239758]اروم باش استرس و از خودت دور کن خود منم تپش قلب دارم رفتم دکتر گفت از استرسه خیلی فکر و مشکل دارم بخ ...[/QUO 

کاملا حرفاتون و قبول دارم ، حتما روش کار میکنم ، باید یه روزی از استرسم دست بکشم ، امیدوارم زندگی بدون استرسی داشته باشیم 🤲مشکلاتتم حل بشن به زودی 

هر علائمی که گفتی من داشتم و دارم 

یه زندگی واسمون ساختن استرس ثانیه ای شده بس ک مشکلات و بدبختی زندگی زیاد شده 😔😔😔

2706