2733
2734
عنوان

بامیه و پنجره ای درست کردم+عکس📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای چهدخوب شدن دلم خواست ،طرز تهیه شو بگو

طرز تهیه بامیه از آشپزخونه کوچبک من از آپارات بگیر💜

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2740
طرز تهیشو میگی پنجره ای

یه پیاله کوچیک نشاسته رو با یکم گلاب قاطی میکنی تا مثل ماست بشه بعد چهارتا تخم مرغو با همزن بهشون اضافه میکنی بعد یه پیاله کوچیکم آرد هم میرنی تا گلوله آردی نمونه تومواد بعد قالبو میزنی تو روغن داااغ تاقالبت کاملا داااغ بشه بعدم میزنی تو مواد طوری که از لبه ها بالاتر نیاد بعد میزنی تو روغن شناور کااااملا دااااغ و سرخ میشه و به کمک چنگالم جداش میکنی بعدم میزنی تو پودر قند

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
عزیزم منم کرمانم.قالب نون پنجره ای چنده؟

قالب نون پنجره ای بستگی داره از کودوماش بخری از۱۲هزار تومن شروع میشه تا۹۰هزار تومن البته نود هزار تومنیاش دستگیره داره دستت نمیسوزه ولی ۱۲هزار تومنیاش باید از دستگیره استفاده کنی

منم حلوا ارده درست کردم دیروز

به به خیلی خوشمزه اس از ظاهرش مشخصه🤩🤩

2706