2737
2739
عنوان

دوستان اگه جاییکه دوست ندارین…

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 43 پست
منم میگم دیگه مثلا مادرشوهرم بینه منو جاریم فرق میزاره همش با اوناست همش سرسفره به اون تعارف میکنه ب ...

واای عزیزم درکت میکنم مادر شوهر منم این اخلاقا داره ولی بنظرممم تو هیییچوقت شوهرتووو تنها نزار بره اونجا به حرفم گوش بده همیشه پیشش باش

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
باشه اره میبینه بیشتر حساس میشم بدتر میکنه

اینجوری شوهرتو هم از خودت دور میکنی به اونا اهمیت نده مثلا پای سفره خودت بریز بپاش بخور به همسرت بچه هات تعارف کن سیاست داشته باش و اصلااااا به رو خودت نیار گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میگم دیگه مثلا مادرشوهرم بینه منو جاریم فرق میزاره همش با اوناست همش سرسفره به اون تعارف میکنه ب ...

حق داری. 

ولی برو و  حقتو بگیر. 

اصلا تعارفی نباش.  من خودم یک عمر تعارفی بودم. 

ولی الان فهمیدم اشتباه کردم. 

برو  و  سر سفره  اصلا به هیچ کس نگاه نکن و هر چیزی دوست داری برای خودت بکش و بخور. 

برو  و بخور  

تو نخوری  یکی دیگه میخوره. 

محل سگ بهشون نذار. 

واای عزیزم درکت میکنم مادر شوهر منم این اخلاقا داره ولی بنظرممم تو هیییچوقت شوهرتووو تنها نزار بره ا ...

آره شوهرتو  تنها نگذار بره. 

مادرشوهر  پشت سرت به شوهرت یک چیزی میگه. 

حتما برو. 

زرنگ باش 

پررو باش 

حقتو بگیر

نیاز به تعارف نیست.  تعارفی نباش.  خونه پدرشوهرته،  مگه مادرشوهرت از خونه باباش آورده. 

مال پدرشوهر حلال حلاله.  نخوری  حرام کردی. 

برو 

2731
واای عزیزم درکت میکنم مادر شوهر منم این اخلاقا داره ولی بنظرممم تو هیییچوقت شوهرتووو تنها نزار بره ا ...

اخه ناراحت میشم بخدا انقد سادم اصلا سیاست ندارم اینجوری میکنه دیگه اصلا دوست دارم هیچ جا نرم اونارو نبینم فقط

آره شوهرتو  تنها نگذار بره.  مادرشوهر  پشت سرت به شوهرت یک چیزی میگه.  حتما ...

فداتبشم اره پرش میکنن میاد خونه اه فقط دوست دارن من برم ناراحت بشم بیام خونم انگار رفتنی پاسه من فرش قرمز پهن میکنن

2738

اشتباه میکنی که نمیری چون آبروی اونو هم میبری حق داره قیافه میگیره برات،زندگی زناشویی فرق داره با مجردی،باید همیشه همراه شوهرت باشی حتی تو جمع هایی که دوست نداری، اونم‌ همینطور

چون قطعا وقتی میره اونجا همه ازش میپرسن زنت کجاست؟زنت چرا نیومده،باید به هزار نفر جواب پس بده

اخه ناراحت میشم بخدا انقد سادم اصلا سیاست ندارم اینجوری میکنه دیگه اصلا دوست دارم هیچ جا نرم اونارو ...

من خیلی درکت میکنم چون سرم اومده میدونم دوس نداری ببینیشون باشه قبوله بزار تو دلت برو تو نقش جلو خانواده شوهر با شوهرت خیلی خیلی بگو بخند کن احترامشو بزار بقیرو بیخیال حفظ ظاهر کن

مثلا فردا یه مراسمی داشته باشن من نرم میگم خودت برو میره میاد قیافه میگیره متنفرم از این اخلاقش بابا ...

اگه قرار بود تنهایی تصمیم بگیری و به شوهرت بگی بابا  به تو چه ودلم نمبخواد بیام و و دوست ندارم بیام خب ازدواج نمی‌کردی و مجرد میموندی !!!

زندگی متاهلی زندگی دونفره هست ،،،،چون ممکنه اونم لج کنه پس فردا بگه دلم نمبخواد خونه پدرت بیام و به تو ربطی نداره

زندگی مجردی نیست که هرجا عشقمون کشید بریم 

خب شوهرت می‌ره تو مجلس صد نفر ازش میپرسن خانومت کجاست ،،چرا نیومده ،،چرا تنها اومدی

فداتبشم اره پرش میکنن میاد خونه اه فقط دوست دارن من برم ناراحت بشم بیام خونم انگار رفتنی پاسه من فرش ...

میدونم گاهی وقت ها  مادرشوهر ها بین بچه ها فرق می‌گذارند. 

ولی برو و  پررو باش. 

میدونی چرا به جاریت توجه میکنه. برای اینکه شوهرش سفارش میکنه. 

تو برو . سعی کن به کسی محل ندی. 

با شوهرت برو.  

فداتبشم اره پرش میکنن میاد خونه اه فقط دوست دارن من برم ناراحت بشم بیام خونم انگار رفتنی پاسه من فرش ...

شوهرتو سرافراز کن تنهاش نزار جلو شوهرت با خانوادش تعریف کن یاپای سفره بگو دستون درد نکنه خوشمزه بود وقتی شوهرت نیست اصلا گرم نگیر اینا سیاسته باید بری تو نقش درسته سخته ولی جواب میده ببین ی مثال وقتی همسرت باهات میاد خونه پدرت چقدر خوشحال میشی یا وقتی خیلی با خانوادت گرم میگیره چقدر شوهرت عزیز میشه برات خب دیگه و برعکسش

ببین من میرم اونجا اصلا جواب سلاممو بزور میدن همش قیافه میگیرن سره سفره ی تعارف نمیکنن همش اخم و تخم

با اینکه اونجا اصلا بهم خوش نمیگزره ولی حتی ی بارم نزاشتم شوهرم بزون منو بچش بره اونجا تا پشت سرم بشینن حرف بزنن و پرش کنن

اتفاقا میرم اونجا همچی میخورم میگم میخندم

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
2706