2733
2734
عنوان

برنامه و راهکار برای مدیریت اقتصاد خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 200127 بازدید | 4212 پست
بابای امیر علی زندگیا طوری شده بی وام سخته پیشرفت چقد جمع کنی آخه تا خونه بخری و ..... تا 30 تومن جمع کنی خونه مد نظر شده 50 مثال زدما منم موافقم وام هایی با سود بالا برای شرایط خاص خوبه خود من وام اداره دارم و قرعه کشی خونگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فتانه جان به نظرم بًای خرید جهیزیه تعادل لازمه جیزهای ضروری کم اما خوب و شیک تو سایت نوعروس تابیکخرید جهیزیه جیزهایی خرید می کند و می نویسند که شاید ١٠سال بعد عروسی هم نیاز نباشه وکلی هم بول می دن اما به نظرم اصلا مهم نیست جشم هم جشمی نباید باشه به نظر من مبل و میزناهارخوری و تخت خواب باید خرید بشه اما اینا قیمت های مختلفی داره می ونی نه خیلی بالا و نه بایین یه قیمت مناسب خرید خوب داشته باشی تهران بازار مبل خوبه همه جور قیمتی داره و جیزهای خوشکل وسایل برقی هم به نظرم یه کوشتکوب برقی جد کاره که داشته باشی عالیه و اهل اب میوه کیری هستی یه دون اشته باشی ولی مثلا اکه کسی بلو بز نداشته باشه هیج اتفاقی نمی افته خیلی جیزها رو میشه بعدا خرید ولی یخجال و فریزر و لباسشویی رو خوب بکیر کاز هم ایرانی خوبه بهنظرم باید برحسب نیاز خرید کرد این روزها با این قیمت ها
2728
سلااااااام به همه عزیزان به به سپیده خانوم میبخشمت اما قول بده از این ماه دوباره پاکت و درست کنی....گفتم ما ماشینمون و عوض کردیم؟؟؟ خیلییییی خوشحالم اصلا هم طلا نفروختم هیچی....واقعا شرک جون کمکم کرد گفت طلاهات و نفروش
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
سپیده جون میدونم که پس اندازی نداری....به نظر من خیلی خوبه ماشینت و عوض کنی پس برای خودت با توجه به شرایطت وحقوقت و مقداری که میتونی پس انداز کنی مهلت تعیین کن مثلا تا ۱۰ ماه دیگه ماهی ۸۰۰ میزارم کنار ۸ میلیون جمع میشه ماشینم هم مثلا ۱۰ تومن میخرن پس تا عید ماشین جدیدم و سوار میشم میتونی از پدر یا هر کس میتونه ۴-۵ میلیون بگیری و قسط بهشون بدی و زودتر ماشین بخری یا برو بانک رسالت سوال کن چون درصد سودشون از همه بانکها کمتره هر ماه ۸۰۰ بریز توی حسابت ببین مثلا بعد از ۶ ماه چقدر بهت وان میدن اینجوری زودتر ماشینت و عوض میکنی
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
فتانه جان خیلی خوبه از الان فکر جهیزیه هستی چون تاره نامزدین و هنوز عقد نیستین
اولین پیشنهادی که برات دارم اینه که به اندازه پولی که داری جهیزیه بخر و خودت و تا خرخره زیر بار بدهی و قسط نبر....چون تا چند سال انگار حقوقی نمیگیری و برات آزار دهنده میشه و تا میادقسطها سبک بشه وسایلت دیگه جذابیت قبلی و برات ندارن و تو میمونی و پیشرفت نکردن و دلزدگی....نکن اینکارو ..... توصیه خیلیییی مهم و خواهرانه ....همسرت اگر پیامبره وام نگیر که اون بخواد کمکت کنه که باهاش جهیزیه بخری....به هیچ عنوان اینکار و نکن
2738
همین پولایی که داری زیاد هم هست برای جهیزیه....خیلی خوبه که آشنا دارین برای مبلمان ...وسایلی که به چشم میان و توی مهمونی ها توی دیده گرون بخر....همچنین لوازم برقیت و کم بخر اما خگب بخر تا هر روز داستان خراب شدنش و نداشته باشی
از نظر من تا بعد از عقد و نزدیک شدن به عروسی چیزی نخر‌..چون زندگیه و هزار پیچ و خم داره الان فقط پول جمع کن بعد از عقد ببین توی خانوادشون بیشتر روی چه چیزی تاکیده و براشون مهمه همون ها رو خوب بخر مثلا ممکنه لوازم برقیشون مارک بوش باشه اما مبلمان خیلیییی معمولی خوب پس شما هم مانورت و بزار روی لوازم برقی
حالا انشالله به موقع خرید میگم چه جوری کابینتها رو با کمترین هزینه پر کنی که به چشم بیاد
بابای امیر علی ممنون از نظرات خوبتون ..شما لطف دارین که به ما سر میزنین ممنونم از شما
رانا جون خیلی مرسی از کمکت...خیلی خوب بود نظرت...ماهی 8200 رو میتونم جمع کنم...1 دونه هم از این قرعه کشیا که 10 تومنه و 2 ساله و ماهی 400 هست ثبت نام کردم...دقیقا اینجوری تا عید میتونم 1 کاریش کنم...مرسی کلی...جرقه خوبی بود...
2706