2733
2734
عنوان

به زن داداشم کارت عروسی بدم یانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 37 پست
اخه نمیخوام باهاش آشتی کنم...فقط میگم اگه ندم بدمیشه؟

اگه کاتی نیازی نیست بدی 

ولی خب داداشت که باهاش قهر نیستی اون چی میشه قطعا به همین دلیل باهات اونم قهر میشه میره طرف زنش تو به احترام داداشت میتونی بدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کاتی نیازی نیست بدی  ولی خب داداشت که باهاش قهر نیستی اون چی میشه قطعا به همین دلیل باهات ...

اره میگم همسرم ببره براشون..ممنون

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2728
بهتربن کارو میکنی  👍🏿

💖💖

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
عزیزم جدی میگی؟  یعنی عروسی خواهر شوهر دعوت نمیشید؟

نه گفت عده معدود و گلچینی به جشنم میان و تو و برادرم جزو اون افراد نیستید😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740