2752
2734
سلام بچه ها اگه شما بودید طلاق میگرفتید؟رفتیم برای خرید عروسی تخت و ... وقتی داشت با مغازه داره حرف میزد گفت واسه تحویل گرفتنش میام.ولی نیومد خودم تنها رفتم تحویل گرفتم.میگه تا نیای اصفهان نمیام دیگه تهران.میگه تو ماه من 4 5 روز میام توام باید بیای وگرنه نمیام دیگه.. هرشب با دوستاش بیرونه با یکی از دوستاش خیلی سیگار میکشه نمیدونم چیکار کنم. بهم میگه شب با دوستای مجردش میخواد بره باغ وقتی میگم نرو هم انکه گوش نمیده و میره هم قهر میکنه.. تو عروسی دوستش یواشکی مشروب خورد و اون وسط میرقصید رفتم جمعش کردم... رفتیم با دوستاش مسافرت واسه اینکه با دوست سیگاریه باشه و زن دوست دیگهش نفهمه منو فرستاد تو ماشین دوستش که با زن اون باشمو شوهرم با دوست مجرداش باشه.احساس مسولییت نداره.توی یه جمع اصلا منو نمیبینه از اینکه با دخترای دیگه میگه و میخنده لجم میگیره اگه برم سر خونه زندگیم خوب میشه؟همیشه خونواده و دوستاشو به من ترجیح میده.. بهم بگیید چیکارکنم؟؟؟؟
اوووووووووووووووف بابا این دیگه نوبره...
از همین الان تکلیفتو روشن کن
بری سر خونه زندگیت بدتر میشه که بهتر نمیشه
دیدم که دارم میگم بهت.....
همسرم، پسرم، تمام ثروت و دارایی و هست و نیست منید! چشم بد ازتون دور عشقای من😍
قبل از عقد بیشتر میشناختمش که نخوام الان طلاق بگیرم ، با این اخلاقایی که میگی داره به نظرت راحت طلاقت میده ؟@!
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حتما با بزرگترا مشورت کن.
رفتارش که اصلا نرمال نیست.مخصوصا برا دوران عقد که آدما بیشتر ملاحظه میکنن. بیشتر تحقیق کن راجع بهش. اگه هم میخوای باهاش زندگی کنی براش شرط و شروط بزار و سخت بگیر و کوتاه نیا.
والا تا آخر باید کوتاه بیای و حرف نزنی.
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.
اتفاقا ماه جان من فکر میکنم حاده ، اینکه زنشو میفرسته تو ی ماشین دیگه تا با دوستاش مجردی تو ماشین بمونن و سیگار بکشن اصلا در شان ی مرد متاهل نیست !
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
دوستم ما نمیتونیم بهت بگیم چیکار گن حرف آخرو تو باید بزنی...

ولی اینا همش نشونه است ....

میگن قبل از ازدواج خوب چشاتون باز کنید ... بعدش ببندید اگه این مسائلی که میگید خیلی عذابتون میده و شما براش در درجه اول نیستی بدون که عوض شدنی نیستن ...تا آخر همینه
ماه جان مساله سیگار نیست که خیلی مردا سیگار میکشن اما احساس مسولیت و تعهد به همسر خیلییی مهمتره که به میگه شوهرم نداره.
دانشگاه باهاش آشنا شدم 2 سال دوست بودیم ولی اصلا اینطوری نبود.میومد تهران انقدرم دوست بازی نمیکرد.الان کارش شراکتی با خواهرشه تو اصفهان.خونه ای که گرفتیم تهرانه.تو هیچ کاری نمیشه روش حساب باز کرد.از طلاق گرفتن میترسم.مامانمو داداشامم مخالفن میگن طلاق بگیر.ولی میترسم از تنهاییو اتفاقای بعدش
میگن قبل از ازدواج خوب چشاتون باز کنید ... بعدش ببندید اگه این مسائلی که میگید خیلی عذابتون میده و شما براش در درجه اول نیستی بدون که عوض شدنی نیستن ...تا آخر همینه