2737
2734
راجب دوران کنکوری خودت بگو  چقدر میخوندی  چه منابعی داشتی

من یه سال پشت کنکور موندم 

میانگین سال اولم تقریبا ۹ ساعت و سال دوم ۱۰ ساعت مفید بود 

منابعم بیشتر کتابای آیکیو و کلا گاج نقره‌ای بود 

اگه میخواین درس به درس بگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من یه سال پشت کنکور موندم  میانگین سال اولم تقریبا ۹ ساعت و سال دوم ۱۰ ساعت مفید بود  من ...

چیشد که سال دوم قبول شدی یعنی تفاوت دوسال چی بود ممنون میشم♡♡♡♡♡

ابان ١٤٠١.اين كاربري دونفره شده.  
2731
چرا دخترم هرچی تست میزد بالا بود درضداش الان افت کرده همه مباحث از یادش رفتع بخصوص این ماه اخر چرا چ ...

تستایی که میزدو مارکدار میکرد برای مرور؟

در کل اینکه میگین یادش رفته یکم بخاطر استرسشم هست که طبیعیه برای همه پیش میاد 

این چند روز آخر هم سعی کنین بهش آرامش بدین 🙂 با خیال راحت بره سر کنکور تا بهترین نتیجه رو بگیره 

شما پشت کنکور موندی ؟ اگه آره چند سال؟ برای فیزیک کلاس می‌رفتین اگ میشه یه دبیر خوب معرفی کنید

من یک سال موندم 

رتبه سال اولم ۴۲۰۰ و سال دومم ۸۷۵ شد 

آره اتفاقا فقط برای فیزیک کلاس رفتم 

راستش من معلم خوب فیزیک زیاد نمیشناسم ولی خودم پیش استاد دهقان میرفتم 

شما اگه میخواین کلاس برین حتما حتما حتما خوب تحقیق کنین و قبل واریز پول نمونه کلاسو جزوشونو ببینین 

موفق باشین 😁

راست میگن‌ ک میخاد بر اساس معدل بشه؟

شایعه که این چند روزه زیاد بوده 

یه خبر رسمی تر امروز دیدم که گویا ۶۰ درصد براساس معدل و بقیش دو کنکور برگزار میشه اگه اشتباه نکنم 

حالا خبر رسمی تر اگه دیدم بهتون میگم 😅

رشتتون چیع چی قبول شدید پشت کنکوری موندید چه حسی داشت با ری اکشن بقیه چطور رو ب رو شدید  یکمم ...

من یه سال پشت کنکور موندم بعد پزشکی قبول شدم 

سال اول متاسفانه ری اکشن خانواده خیلی بد بود و سال دوم دلشکسته کنکور دادم :) ولی به چیزی که میخواستم رسیدم 

راستش زیاد از تغییر رشته خبر ندارم ولی میتونید از یه مشاور بپرسید حتما راهنماییتون میکنه موفق باشید 😁😍

2740
چی قبول شدی عزیزم بعد بنظرت تو یه سال رشته تاپ میشه اگر واقعا از خودت مایه بزاری

من پزشکی قبول شدم 

آره حتما میشه 

ولی باید اصولی خوند 

یعنی فقط وقت و انرژی گذاشتن بدون اصول و قوانین و روشای درست فایده نداره 

من دانشجوام الان  ولی دارم چندتا دوره شرکت میکنم برای مشاور شدم

عاها کنکوری چه سالی هستین؟ کدوم دانشگاه؟

من یه مشاور دارم ولی ازش راضی نیستم خیلی بی نظم و بی مسئولیته😬

چیشد که سال دوم قبول شدی یعنی تفاوت دوسال چی بود ممنون میشم♡♡♡♡♡

ببین یک سال زمان زیادیه واقعا 

هر چقدرم تا الان اوضاع درست نبوده از الان میتونی برای سال بعد بخونی

الزامی نیست ، ولی توصیه من اینکه حتما حتما مشاور کنکور بگیری خیلی کمکت میکنه ، منم مشاور گرفتم 

سال دوم من اولین کاری که کردم اینکه هدفمو مشخص کردم، نشستم اشتباهات سال اولمو تک به تک نوشتم برای من بیشترش اینا بود: غرور بیجا، ساعت مطالعه پایین و بی کیفیت، تحلیل نکردن آزمون ، جمع بندی نادرست ، استرس زیاد، عدم تمرکز و پرش فکر  

سال دوم تک به تکشونو درست کردم و واقعا نتیجه گرفتم 

من پزشکی قبول شدم  آره حتما میشه  ولی باید اصولی خوند  یعنی فقط وقت و انرژی ...

وای چه خوب عزیزم یه چیز کلی راجب روشا میگی؟مقلا یکی زیاد تست بزنه مرور کنه میتونه؟بعد اینکه زییتو چجور میخوندین سما ..یعنی واقعا با اوضاع که تیلی خوب نباشه هم میشه اخه شما سال اولت هم خوب بود اوضاعت بعد اینکه سما سال اول منطقه 4000 شدی ؟آخه کشوریش به پزشکی میخوره ...ببخشید زیاد بود عزیزم دعات میکنم بخدا اگه جواب بدی ♡♡♡♡

ابان ١٤٠١.اين كاربري دونفره شده.  
عاها کنکوری چه سالی هستین؟ کدوم دانشگاه؟ من یه مشاور دارم ولی ازش راضی نیستم خیلی بی نظم و بی مسئول ...

من سال ۹۸ کنکور دوممو دادم 

ترجیحا اسم شهرو نمیگم 😅 ولی پزشکی دانشگاه تیپ ۱ نسبتا خوبه راضیم 

مشاورتونو عوض کنید خب جلوی ضررو از هرجا بگیرید منفعته 

وظایف یه مشاور کاملا معمولی ایناست غیر اینت بود عوض کنید: برنامه هفتگی دادن، گزارش کار گرفتن آخر شب، ساپورت روانی ، تماس هفتگی یا حداکثر دو هفته‌ای یک بار، اطلاعات کامل از شرایط خواب،تغذیه،تمرکز،کنترل استرس و... دانش آموز کنکوری

2706