2737
2739
مثلا ازوضعیت کلی خبر دارشی چیکارمیخای بکنی از بیکاری این موضوعو انتخاب کردی دیگه،،،وگرنه کاری ازدستت ...

ب تو مربوط نیس تو دخالت میکنی ک چی شه😹

ضمنا تو یکی ک معلومه چقد پرکاری اومدی واس من تز میدی فاز روشنفکری میای چنتا لایکت کنن😹

ایشونو لایک کنین ببینم دیگ چشه

اصن ب تو چ ک کی چ تایپیکی میزنه هنوز ب این شعور نرسیدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
11نیست 7تا10

اخه یکی تو سایت پزشک عمومی بود ار این اس ام اسا که بانک میده داد ۱۱ براش واریز کرده بودن گف بیمارستانه و پزشک عمومیم نمیدونم دیگه ولی واقعا چقد کممممم ☹۷.۶ سال بخونی اخرش اینقد☹ولی تخصصش خوبه دندونم خوبه مثل اینکه

دارو چطوره درامدش؟

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
واو 😂شغلش چیس

تو گار دروپنجره دوجداره و نمای شیشه و کرتینواله.خودش پروژه میگیره ۲۰تا۳۰درصد پروژهاش واسه خودشه فقط جنس خارجی کار میکنه و برای افراد خاصی کار میکنه سالی س چهار تا کار بیشتر نمیگیره اما براش زیاد میمونه چون کارای خاصی انجام میده

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
نه واقعا پزشکه سر جریان دلوینت هم جواب میداد کامل و ازمایشاشو ایشون بررسی کرد

خب چه لزومی داره تو امضاش بگه سوال جواب نمیدم 

اصلا نگه پزشکه که کسی هم سوال نپرسه

کلا فکر میکردم پزشکان باهوش باشن!

2740
۶۰ میلیون؟خیلی خوبه عزیزم موفق باشی

گفتم ماهانه نیست درامدش سالانه ما حساب میکنیم وقتی تقسیم به ۱۲میکنیم مبلغ نهایی ی عددی بین ۶۰تا ۷۰ میشه.ممنون شماام همینطور

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706