2752
2734
عنوان

هفته 22بارداری هستم هر پنج روز بچه تکون آروم میخوره طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 29 پست
گلم بارداری تورو خدا برای نی نی م دعا کن سالم باشه سند وم دان مثبت زده بود من نرفتم امینو سنتز همش م ...

هیچ ربطی ب اون نداره. غربالگری هم خیلی خطا داره. ببشتر اونایی ک‌میفرستن امینو، منفی درمیاد. 

الانم امینو رفتن فایده نداره. ۱۹ هفته ت گذشته. 

فکر و خیال نکن. ان سالله سالم سالم بغل میگیریش

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
آره گلم جفتم قدامیه

همونه دیگه. بچه اولم حتما هست. همینکه چیزی حس میکنی، خودش خیلیه😉 جفت قدامی مث ضربه گیره. بچه زودش نمیرسع ک انقد محکم بزنع ک از جفت رد شه و تو حس کنی. دو سه هفته دیگه تازه شروع میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه همش میترسم یه چی باشه اصلا تکون نمیخوره

من خودم این استرسو خیلی وحشتناک کشیدم.درک میکنم خیلی سخته.

من بچه اولمو 32 هفته از دست دادم.بدون هیچ دلیل خاصی.رفتم دکتر ویزیت بشم وکتر نتونست صدای قلبشو بشنوه رفتم سونو اونجا گفتن تو شکمم ایست قلبی کرده.

با این وضع ببین بارداری دومم چی کشیدم.از هفته 14 هم حرکتشو حس میکردم.تا تکون نمیخورد میمردم و زنده میشدم.خدا خیرش بده مامای درمانگاه با توجه به شرایط قبلی بهم گفت هروقت حس بدی داشتی بیا تا صدای قلبشو بشنوم.

منم میرفتم پیشش.

سخته اما چاره چیه سعی کن اروم باشی من نماز شب میخوندم خیلی بهم کمک کرد

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
چرا نرفتی اینجری ک بیشتر استرس داری

نه استرس ندارم اما خوب میترسم ربط داشته باشه.نمیدونم شاید بنظر خیلی ها مسخره بیاد اما هرموقع خواستم بر م صبر آمد منم اعتقاد زیادی دارم هرموقع اعتنا نکردم بد اوردم

واسه سلامتی نی نی تو راهیم  صلوات مهمونم کنید
2731
من خودم این استرسو خیلی وحشتناک کشیدم.درک میکنم خیلی سخته. من بچه اولمو 32 هفته از دست دادم.بدون هی ...

ناراحت شدم عزیزم.پس شما خوب میفهمی من چی میگم منم الان اینطوری شدم هردوروز می رم درمانگاه صدای قلبشو میشنوم اما تکون نمیخوره خیلی غصه میخورم

همونه دیگه. بچه اولم حتما هست. همینکه چیزی حس میکنی، خودش خیلیه😉 جفت قدامی مث ضربه گیره. بچه زودش ن ...

نه گلم بچه دومم هست بچه اولم هم قدامی بود اما حرکاتش رو زیاد احساس میکردم سر دومی زیاد قران میخونم یه دلم میگه شاید بخاطر قران خوندم بچه ارومه

هیچ ربطی ب اون نداره. غربالگری هم خیلی خطا داره. ببشتر اونایی ک‌میفرستن امینو، منفی درمیاد.  ا ...

فدا ت بشم عزیزم تورو خدا هرموقع پیاممو خوندی همون موقع برای نی نی م دعا کن یادت نره

نه گلم بچه دومم هست بچه اولم هم قدامی بود اما حرکاتش رو زیاد احساس میکردم سر دومی زیاد قران میخونم ی ...

شایدم. 

راستی گلی الان ک گفتی، منم فک کردم. من  متاسفانه زیاد قران نمبخونم. اما شعر و لالایی میخونم. اونم وقتی تکون مبخوره. هروقت میخونم، اروم میشه. قطعا ک قران تاثیرش بیشتر هم هست

من خودم این استرسو خیلی وحشتناک کشیدم.درک میکنم خیلی سخته. من بچه اولمو 32 هفته از دست دادم.بدون هی ...

وای چقد وحشتناک

ینی حرکاتش متوقف شده بود؟

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
ناراحت شدم عزیزم.پس شما خوب میفهمی من چی میگم منم الان اینطوری شدم هردوروز می رم درمانگاه صدای قلبشو ...

امیدت به خدا عزیزم انشاا... این روزا هم به زودی میگذره و صحبح و سالم زایمان میکنی

وای چقد وحشتناک ینی حرکاتش متوقف شده بود؟

آخرین بار ساعت 4 صبح تکون میخورد.ساعت 10 بیدار شدم رفتم مطب.ساعت 12 دکتر نتونست صدای قلبشو بشنوه.

راستی گلی الان ک گفتی، منم فک کردم. من  متاسفانه زیاد قران نمبخونم. اما شعر و لالایی میخونم. او ...

گلم برام دعا کن ایشالا شماهم نی نی خوشگلت را سالم بغل بگیری لذت ببری.

امیدت به خدا عزیزم انشاا... این روزا هم به زودی میگذره و صحبح و سالم زایمان میکنی

قربونت بر م خدا بچه گلت رو برات نگه داره زیر سایه پدر مادر بزرگ شه 

ناراحت شدم عزیزم.پس شما خوب میفهمی من چی میگم منم الان اینطوری شدم هردوروز می رم درمانگاه صدای قلبشو ...

سلام خانومی شما نی نی تون به سلامتی بدنیا اومد خدایی نکرده سندروم که نداشت منم آخه آمینوسنتز نکردم نگرانم

2706