2737
2734
عنوان

جنسیت بچم تو ماه هشت یهو تغییر کرد،افسردگی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 13298 بازدید | 66 پست

ای بابا چ حرفیه بیاد بغلت این حس بد یادت میره

فک کن خاله من بعد دوتا پسر منتظر این بود دختر بزارن بغلش یه هو پسر میزارن

سونو تا اخرش جنسیتو اشتباه گفته بود

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته چندم رفتی سونو گفت پسره؟ منم یه موقع ها استرس میگیرم جنسیتش عوض بشه.اولیم دختره دومیمم گفتن دخ ...

اول هفته سی گفت پسر،آنقدر سونوگرافی که قبلا رفتم کارش عالیه که دکترم باور نمیکنه میگه باز برو همونجا ولی مگه ممکن بچه تو ماه هست اشتباه دیده بشه 

بحث اسی سر جنسیت نیستا میگه چندماهه دخترم دخترم کردم الان گفتن پسره خب حس بدیه انگار یه چیزیو از دست دادی ولی اسی جون ناراحت نباش خدا صلاح بنده هاشو بهتر از خودشون میدونه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728

غربالگری اول سونو هست فقط  یا ازمایش خون هم داره؟؟؟

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
نه اگه اولی دختر بود صد در صد ناراحت میشدیم اگه بعدیم دختر بشه  حالا چون یه پسر داریم فرقی ندا ...

نه خب آدم دوست داره از هردو داشته باشه.من اولیم دختره دومیمم دختر.دوس داشتم پسرم داشتم خب خدا نخواست.اگه اولی پسر بود قطعا دومیو دختر میخواستم.طبیعیه همه همینن.ولی در آخر هرچی خدا بخواد همون میشه

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2740
ای بابا چ حرفیه بیاد بغلت این حس بد یادت میره فک کن خاله من بعد دوتا پسر منتظر این بود دختر بزارن ب ...

مادرشوهر من ۶ تا پسر به دنیا آورد به امید دختر آخرم خدا بهش نداد البته من براش یکی آوردما😁😍

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

جاری من چن بار میره سونو قطعی همشون میگن دختره روز زایمان وقتی دنیا میاد پسره.بنظرم.اینا همش خواست خداست ک یهو تغییر جنسیت میده وگرنه چن بار سونو اونم جاهای مختلف همه بگن دختر یهو بشه پسر

بحث اسی سر جنسیت نیستا میگه چندماهه دخترم دخترم کردم الان گفتن پسره خب حس بدیه انگار یه چیزیو از دست ...

اره دقیقا حال آدمی دارم که کسی از دست داده،اصلا ناشکری نیس اگه همون اول میگفتن پسر اصلا این حال نداشتم ،ولی الان اصلا نمیتونم بپذیرم 

اول هفته سی گفت پسر،آنقدر سونوگرافی که قبلا رفتم کارش عالیه که دکترم باور نمیکنه میگه باز برو همونجا ...

خب شاید اشتباه شده.میخای یه سونو برو همونجایی ک گفتن دختر بگو اینطوری شده.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
نه خب آدم دوست داره از هردو داشته باشه.من اولیم دختره دومیمم دختر.دوس داشتم پسرم داشتم خب خدا نخواست ...

نه بابا من یه دوستی دارم میگه از دختر بچه ها متنفرم اولی پسر دومیم اینقدر نذرو نیاز کرد پسر بشه  میگه دو تا دیگم بیارم پسر بشه عاشق پسره

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706