2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام برم ثبت نام هی دست دست میکنم

ثبت نام کن گرونتر میشه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

من اواخر مرداد ثبتنام کردم، بهمن ماه گواهینامم دستم رسید. 

دو بار هم رد شدم افسری که باعث شد دو هفته به تاخیر بیوفته دیگه.

در کل چون آموزشگاهی که میرفتم خیلی خواهان داشت، فقط توی صف بودم که نوبتم شه، یه ماه و خورده ای فقطططط توی صف بودم که برم سر کلاس آیین نامه. بعدش یه ماه منتظر موندم که کلاسام با مربی شروع شه.

یک ماه و اندی هم کشید که کارت گواهی نامه بیاد دم خونمون. در کل شد شیش ماه.

کاش معنی حرفایی که میگینو بدونین💘💔
2728
سختمه کلاساشوبرم اخه بلدم شوهرم یادم داده خوب

خب کلاساشو چ بری چ ن پولشو ازت میگیرن. خب میتونی بهشون ی کلاسارو نمیام

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
هزینه کلاس رو ندادین؟چقد کم شد؟

ربطی نداره بری یا نری همون هزینه رو میگیرن. اگ کلاسارو نری به نفع همون مربیه پول خودشو میگیره آموزشم نمیده

2740
منم دعا کن زود قبول بشم ۲۲ م امتحان ایین نامه دارم دعا کن بار اول قبول بشم 

انشا..قبول میشی من سری اول خیلی استرس داشتم بعد دوماه تعطیلی هم بود خراب کردم ولی بار دوم هرچی میگف سریع حرکت کن خانوم چقد طولش دادی..درصورتی ک تازه نشستم داشتم صندلیم تنظبم میکردیم..اون هرچی اینجوری دستپاچم.میکرد من اصن گوش نمیکردم کار خودم میکردم ...فقط باید استرست از بین ببری و اعتماد ب نفس داشته باشی

کاش یکی بود دوسم داشت... 
2706