2733
2739
عنوان

خانما شوهرای شمام بدشون میاد شما با مردای دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 89 پست
خوب مام خانمای خونه خراب کن زیاد دیدیم و میشناسیم  اگه این جوری مردام باید صحبت و شوخی نکنن ...

گفتم ک همسر من نمیکنه

تو هم باید با زبون خوش حرف بزنی

بگو دوس ندارم خندتو زن غریبه ببینه.. خنده هات فقط مال من

از این چیزا.. ی جوری نشون بده تو هم غیرت داری متقابلا...

اما ن در ابن حد ک برای حرص در اوردنت لج کنه 😄

بـِ توکّلِ نامِ اعظـمتــ ... سلام :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یغنی ارزش مرد پایین تره؟ اصلا یه آدم با این چیزا ارزشش کم و زیاد میشه؟

بنظرم حق با شوهرمه....با دوستم رفتیم خرید.توی نامزدی بودم اون موقع.دوستم همش بخاطر دو هزار تومن چونه میزد.با فروشنده می‌خندید.اونم هی میگفت خانم ضرر میکنم.بعد می خندید.....خب من یه جوری شدم.شان و شخصیت من بالاتر از ابن حرفاست که بخوام با فروشنده دهن به دهن بشم....یا مثلا میریم خرید،فروشنده قشنگ نظر میده.بنظر من اینو بگیر.به پوستت میاد.....ولی من جوری رفتار میکنم که بخودش اجازه نده درمورد من نظر بده.و ابن خیلی بده که اندام تورو یه نامحرم بسنجه

بنظرم حق با شوهرمه....با دوستم رفتیم خرید.توی نامزدی بودم اون موقع.دوستم همش بخاطر دو هزار تومن چونه ...

حالا خندیدن مگه عیبی داره؟ 

آدمها با کلام و لبخند با هم ارتباط میگیرن 

من اصلا درک نمیکنم شما رو...

همه چیز رو از دریچه امور جنسی نباید قضاوت کنید 

حالا خندیدن مگه عیبی داره؟  آدمها با کلام و لبخند با هم ارتباط میگیرن  من اصلا درک نمیکن ...

خندیدن با مرد نامحرم عیب نداره؟نظر دادن درباره اندام نامحرم چی؟منم شمارو درک نمیکنم.موفق باشید.روز خوش

شوهرتونم با خانمای دیگه شوخی میکنه؟ 

نه اصلا همسرم برعکس من ادم سربه زیریه توجمع البته نه تو جمع خانوادگی

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2738
گفتم ک همسر من نمیکنه تو هم باید با زبون خوش حرف بزنی بگو دوس ندارم خندتو زن غریبه ببینه.. خ ...

گفتم و کردتش نقطه ضعف م سو استفاده میکنه 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
گفتم ک همسر من نمیکنه تو هم باید با زبون خوش حرف بزنی بگو دوس ندارم خندتو زن غریبه ببینه.. خ ...

متوجه جمله آخر تون نشدم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
اره خیلی رو مخمه

خودش رفتارش چطور با خانمای دیگه 

متوجه جمله آخر تون نشدم

منظورم این بود انقد گیر ندی بش ک چرا ب اون زنه نگا کردی یا چرا بگو بخند کردی

ک از این قضیه برای در اوردن لجت استفاده کنه

ک متاسفانه گفتی میکنه :(

بـِ توکّلِ نامِ اعظـمتــ ... سلام :)
منظورم این بود انقد گیر ندی بش ک چرا ب اون زنه نگا کردی یا چرا بگو بخند کردی ک از این قضیه برای در ...

چرا باید بکنه؟؟