2737
2734
ان شالله شهید در راه خدا یا شهید راه شما😉☺️

خوب کاررتو بگو چکارشون داری

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرای شهدا الان حداقل ۴۵ سال دارن .کاربر این سنی زیاد اینجا نیست

ن بابا شهدای مدافع حرم هستن ک

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
2740
کار خاصی ندارم می خواستم از زندگی با همسر شهیدشون بگن بعد شهید شدنشون الان وضعیتشون چجوریه خیلی برام ...

همسرمن الان تو ماموریته یه کشوره دیگه. ولی هنوز شهید نشده😄

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...

الان ب اونایی ک باباشون جانبازن دوبرابر وام ازدواج میدن یعنی 200 میلیووون

😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
میدونی چقدر زجر میکشن تو کل زندگیشون؟؟

نه جانباز هشتاد درصد 

پنج درصد هم خوبه خخخخ

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
من دورو برم پر از همسر شهید و پدر مادر شهید....تقریبا تو هر خانواده ای شهید دادیم ....جانباز هم که خ ...

شغل دولتی هم دارین 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
والا بخدا  همسایمون میگن جانبازه از منم سالمتره  پسراش همه سر کارن

منم‌یکی از اقواممون با ۲۰ درصد جانبازی بهترین زندگی داره خوش بحالش شانس نداشتن پدران ما 😃😁

الهی و
2706