2733
2739

واقعا تا آخر عمر همین یکی. نمیشه که من نمیخوام 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو من از جلو دیدمت بله را نمیدادم روز خواستگار زبونم پیچید 😛

ن اتفاقن از جلو ک دیدیمش زبونم بند اومد از بس خوشگله،(نمیدونم چرا اومد خاستگاری من)🤣🤣🤣🤣🤣

حالا خودش خیلی خوشگل افتاده 

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2740
مال من عکسم خوب شده بود🥰همش فک میکردم بد بشه ولی خوب بود

بنده برگزیده خدایی😀

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

یه سریالی میداد قدیما خواب وبیدار بود اسمش فکر کنم

اصغر کپک بود 

من تو عکس کارت ملیم شبیه کبری تو اون فیلمم🤣🤣🤣🤣

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

ایا میدانستید عکاسان کارت ملی و گواهینانه کلاس های اموزشی چگونه  عکس وحشتناک بگیریم را میگزرانند

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     
اره خودش خوشگله، حتی تو عکس کچلی سربازیش عالی افتاده😭

خو جواب دهن پر کنی هم نمیتونی بدی😂💔‌

ولی گریه نکن‌‌

یه عکسه دیگه‌

مسلما اونم شوخی کرد اگه جدی بود که تاپیک نمیزدی .....داشتی تیکه پارش میکردی😁💔

2706