2733
2734

من یه مدت میخونم ،یه مدت کوتاهی میکنم نمیخونم. مثلا الان برای نماز بلند شده بودم. ناخنمم کاشته تتو هم دارم و... 

ولی تو دوره ای که نماز میخونم سرشار از انرژی مثبت میشم و قشنگ و به وضوح تغییر های مثبت رو تو زندگیم میبینم. به نظر من واقعا نماز و حرف زدن با خدا معجزه میکنه، دیدم که میگم

به نظر من نماز رو برای شکرگذاری از خدا و آرامش خودمون بخونیم تا اینکه هروقت خواسته ای از خدا داشتیم نیت کنیم و...شما نماز رو برای دل خودت ، آرامش قلب و روحت و شکرگذاری از خدا بخون...شک نکن مشکلت حل میشه😉❤

کمپین_انرژی_مثبت#  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صد در صد عزیزم😍

البته فقط محدود به نماز نیست

همیییییییشه با خدا میتونی حرف بزنی

همیییییشه میتونی برای حدا نامه بنویسی

همیییییشه میتونی با خدا دوست باشی،شوخی کنی،عاشق و معشوق باشین و .....

و مطمئن باش خدا صداتو میشنوه،حتما میدونی:

اُذکُروا اللهَ کَثیرا،لِاَنَّهُ سَمیعُ الدُعاءِ و هُوَ خَیرُ ذاکِر و مَذکور

کمپین_انرژی_مثبت#  

انرژی-مثبت#

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2731
به نظر من نماز رو برای شکرگذاری از خدا و آرامش خودمون بخونیم تا اینکه هروقت خواسته ای از خدا داشتیم ...

مرسییییی😍😍

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
مثلا بیماری لاعلاج و بد بودن مادرش و شوهرش.بودن در خونه خیلی بد کوچییییک.بچه خیلی نق نقو که رشد جسمی ...

برای تمام اینها در قرآن سوره هایی هست ک مجرب هس 

نماز بخونین و تحقیق کنین راجب حل مشکلات با قرآن

مثلا برای رزق و روزی سوره توحید موقع ورود ب منزل و سوره واقعه هرشب خوندم تاثیرشو دیدم

مثلا بیماری لاعلاج و بد بودن مادرش و شوهرش.بودن در خونه خیلی بد کوچییییک.بچه خیلی نق نقو که رشد جسمی ...

صد درصد... قرآن هم در کنارش بخون .. عالیه

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
برای تمام اینها در قرآن سوره هایی هست ک مجرب هس  نماز بخونین و تحقیق کنین راجب حل مشکلات با قر ...

منم  تاثیر قرآن را خیلی دیدم

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
والا من از هرکی که فکر میکردم علمشو داره پرسیدم گفت نه. ولی قدیمی تر ها میگن اره

منم به خاطر حرف همون قدیمی ها فکرمیکردم اشکال داره ولی بعد که پرسیدم گفتن تتو دو نوعه ، اونی که زیر پوسته اشکال نداره