2752
2734
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 827276 بازدید | 14620 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستان جشن شب یلدا جایی سراغ دارین برای خانواده ؟؟؟ به غیر از اونی که تو نت برگ اگهیش بود به یک خانواده تنها که بچهاش بهانه جشن یلدا دارن کمک کنید لوفاااااا
السلام علیک یا ابا عبدالله...
سلام دوستان
تینا جون ما خودمون دور هم جمع میشیم یلدا یعنی با تعداد کم اما دور هم یلدا میگیریم
من جای خاصی نمیشناسم به این منظور اما خودتون یلدا بگیرید کار خاصی نمیخواد اگر هم قابل بدونید بیاید خونه ما

بچه ها دکتر ارتوپد خوب و یه دکتر گوارش خوب میخوام کسی رو میشناسید
عزیزمممم قربون لطفت صبا جون .. مرسی از محبتت .. آخه واقعا کسی نیست که دور هم جمع بشیم .. دخترمم تو مهد شنیده که باید شب یلدا مهمونی رفت خلاصه داستان داریم باهاش !!!
السلام علیک یا ابا عبدالله...
خانم های شیرازی حتما همتون عرقیات باغ گلها که 3 تا شعبه دارد رو می شناسید:
1- روبروی قنادی رضا- باغشاه
2- کنار مسجد الزهرا- ساحلی غربی
3- شهرک صدرا
این عرقیات برای اولین بار در کشور فروش تلفنی با ارسال رایگان به سراسر کشور و برای شما دوستان شیرازی تا درب منزل را شروع کرده.
فقط کافیه با شماره 09174444261 زنگ بزنید و سفارش بدید.

فقط همین قیمت هایی که در 4 تا جدول آخری هست را می پردازید. پرداخت پول هم بعد از تحویل جنس است
طرز استفاده و خواص دارویی آن هم در جدول ها نوشته شده
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&postID=20067976#20067976
2706