2737
2739
عنوان

درمان ناباروری توروخدا راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 40 پست
من سه سال اقدام بودم تمام آزمایش ها و سونو ها خوب بود،همین داروهای لتروزول اینارو هم استفاده کردم ،ش ...

هیچ شماره یا پیجی نداره م بهم بدی؟الان بارداری یا بچه داری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ شماره یا پیجی نداره م بهم بدی؟الان بارداری یا بچه داری؟

باردار بودم بخاطر اشتباه سونو و پزشکی شنبه توی ۱۱ هفته سقط کردم 😔😭😭البته مطمعنا خدا نخاست که بمونه ،بازم خداروشکر باردارشدم🙂

خانم مسنی هستن فکر نکنم توی فضای مجازی باشن ، باشه برات بعدا میفرستم الان باید دنبالش بگردم، همینجا سرچ کن توی تاپیک ها هست اسمشون بی بی سلیمانی هست

باردار بودم بخاطر اشتباه سونو و پزشکی شنبه توی ۱۱ هفته سقط کردم 😔😭😭البته مطمعنا خدا نخاست که بمون ...

مرسی عزیزم،خداروشکر ک باردار شدی،الهی ب زودی دوباره باردار میشی حتما..اگ بفرستی ممنون میشم

2742
2738
مرسی عزیزم،خداروشکر ک باردار شدی،الهی ب زودی دوباره باردار میشی حتما..اگ بفرستی ممنون میشم

انشاءالله🙂

بی بی سلیمانی هستن اینم شمارش09055642167

فقط خیلی آروم صحبت میکنه 😅میتونی زنگ بزنی و مشکلتو بگی بهت داروهایی که معرفی میکنه بنویس از عطاریشون میتونی سفارش بدی برات پست کنن ،بازم سوال داشتی میتونی ازم بپرسی گلم

ببخشید میشه بپرسم چ اشتباهی انجام دادن؟

آره گلم

۷ هفته لکه بینی داشتم رفتم سونو بهم گفت ساک مشاهده نشدا و با همون لک سقط کردی😳 باور نکردم ۵ روز بعدش رفتم واژینال اونم گفت سقط شده ولی بقایا داری 

دیگه مطمئن شدم چون جای مطمئنی رفته بودم شروع کردم به گرمیجات خوردن   و پیاده روی که به خونریزی بیوفتم و دفع بشه دوهفته ی بعد جای دیگه رفتم دکتر که بهم دارو بده راحت تر دفع بشه ،خودش سونو کرد گفت اصلا سقط نکردی هم ساک هست هم جنین😥وهمه چی هم خوبه ولی چون ساک خیلی پایینه درحاله سقطه و بهتره اجازه بدی سقط بشه😭😭دارو و شیاف برای جلوگیری از سقط بهم نداد، منم دیگه کاری نکردم تا اینکه شنبه خودش سقط شد

2706