2737
2739

ممنونم از محبتتون اسمم الناز هدیه کنید به امام رضا و قسمش بدین به امام جواد که شفا من بده لطفا 😓

ببخشید گفتم دوتا چون میخوام هفتاد تا بشه امروز تا قبل اذون که ولادت اما رضا هستش ممنونم دوستان 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوندم عزیزم

انشالله خدا بهت سلامتی بده

دارم میرم حرم امام رضا واست دعا میکنم گلی

شمام واسم دعا کن لطفا 🌹🌹🌹

👼 خدایا شکرت که بعد از 3 سال منم طعم مادر شدن رو حس کردم. و یک فندق کوچولو توی دلم گذاشتی ❤ 😍خدایا تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچکسی حسرت بچه دار شدن به دلش نمونه.. 🙇 من با معجزه ی امام زمان (عج) این تو دلی رو دارم. خدایا نی نیمو به خودت میسپارم، خودت مراقبش باش ❤... بلاخره منم تونستم امضام رو عوض کنم: (عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤) این قبلا امضام بود و الان هزاران بار خداروشکر میکنم که در تاریخ 10/ 01/ 1402 بی بی چکم مثبت شد. و در تاریخ 1402/01/22 صدای قشنگ قلبشو شنیدیم 😍👼 و در تاریخ 1402/02/25 گفتن که احتمالا یه گل پسری عشق مامان... 😇 اما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ اعلام کردن که گل دختر مامانی... 😍😍😍 من موندم و یک سیسمونی پسرونه 😄قدمت روی چشممون دختر زیبای من...♥️ خدایا این حال خوبو نصیب هرکی که منتظره بکن. اگر امضامو خوندین اینار لطفا واسه سلامتی تو دلیم، صلوات بفرستین مهربونا 🌷🌷 انشالله هرچی از خدا میخواین به بهترین شکل نصیبتون بشه 🙇 
2738

من 5 تا خوندم عزیزم 

خدایا از تو گلایه ای نیست هیچی واسم کم نزاشتی....     برای یک روزم که شده دنبال چیزهای ک نداری نرو و از چیز های که داری لذت ببر.                                          پسرم دوست دارم ❤️
خوندم عزیزم انشالله خدا بهت سلامتی بده دارم میرم حرم امام رضا واست دعا میکنم گلی شمام واسم دعا کن ...

عزیزم میشه میرین حرم امام رضا برام پنج تا ایخالکرسی بخونید از ته دل برام دعا کنید ممنونم گلم فدات شم گلم مرسی راستی این نماز میری حرم بخون حتما برا خودت منم توش دعا کن 

خوندم عزیزم انشالله خدا بهت سلامتی بده دارم میرم حرم امام رضا واست دعا میکنم گلی شمام واسم دعا کن ...

این نمازم برا خودت بخون از امام جواد بخواه که بهت نی نی بده به حق پدرش بهت چش روشنی بده سعی کن قبل اذون امروز بخونی اینارو 

عزیزم میشه میرین حرم امام رضا برام پنج تا ایخالکرسی بخونید از ته دل برام دعا کنید ممنونم گلم فدات شم ...

حتما عزیزم. ممنونم

الهی امام رضا خودش حاجتت رو بده توی این روز عزیز

👼 خدایا شکرت که بعد از 3 سال منم طعم مادر شدن رو حس کردم. و یک فندق کوچولو توی دلم گذاشتی ❤ 😍خدایا تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچکسی حسرت بچه دار شدن به دلش نمونه.. 🙇 من با معجزه ی امام زمان (عج) این تو دلی رو دارم. خدایا نی نیمو به خودت میسپارم، خودت مراقبش باش ❤... بلاخره منم تونستم امضام رو عوض کنم: (عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤) این قبلا امضام بود و الان هزاران بار خداروشکر میکنم که در تاریخ 10/ 01/ 1402 بی بی چکم مثبت شد. و در تاریخ 1402/01/22 صدای قشنگ قلبشو شنیدیم 😍👼 و در تاریخ 1402/02/25 گفتن که احتمالا یه گل پسری عشق مامان... 😇 اما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ اعلام کردن که گل دختر مامانی... 😍😍😍 من موندم و یک سیسمونی پسرونه 😄قدمت روی چشممون دختر زیبای من...♥️ خدایا این حال خوبو نصیب هرکی که منتظره بکن. اگر امضامو خوندین اینار لطفا واسه سلامتی تو دلیم، صلوات بفرستین مهربونا 🌷🌷 انشالله هرچی از خدا میخواین به بهترین شکل نصیبتون بشه 🙇 

نمار امام جواد دوتاس هر کدوم دوس داشتی بخون انشاالله خدا یه نی بده تو دلت گلم ..

2706