2737
2739
عنوان

همه خانوم هایی که با تلاش به موفقیت رسیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 34 پست

من 6سال گلدیران بودم

بعدش الان تو یه شرکتی که نمیتونم بگم

برای خودم بهترین جهازو گرفتم

الانم دورکارم دستم تو جیب خودمه

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کارشناس اتاق عملم  پنج سال سابقه دارم  پنج سال هم بدنسازی کار کردم  واس کنکورم خیل ...

منم رشته ام تجربی بود بنا ب دلایلی دیپلم گرفتم دانشگاه نرفتم معدلم خیلی پایینه وهمه درس هارو یاد رفته بنظرت سال دیگ کنکور بدم تو شهرخودم میتونم قبول بشم بشرط خوندن وبنظرت فقط زیست وشیمی وادبیات ودینی رو خوب بخونم میتونم قبول شم. ازاد خیلی گرونه

سلام عشقها خوبین واسه سلامتی وعاقبت بخیری هممون جمیعا یه صلوات بلند.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... راستی منو بیگناهم اینقد تعلیق نکنین بخدا پول ندارم خط جدید بخرم...ناموسا نکنین اینکارو  
دوسال شبا دو سه ساعت میخوابیدم.بچمو می‌خوابوندم و کار میکردم الان دارم نتیجه اون زحماتمو میبینم. دی ...

چه عالی....افرین....اگه دوست دارید خانوما شغلتون رو هم بگید

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه می تواند زیبا باشد❤💑👫❤
2740
منم رشته ام تجربی بود بنا ب دلایلی دیپلم گرفتم دانشگاه نرفتم معدلم خیلی پایینه وهمه درس هارو یاد رفت ...

سلام عزیزم بله چرا نشه قلمچی شرکت کن و رو برنامه ریزی هاش جلو برو و از افراد برتر کمک بخاه 

سلام عزیزم بله چرا نشه قلمچی شرکت کن و رو برنامه ریزی هاش جلو برو و از افراد برتر کمک بخاه 

خیییلی ممنون 😘😘😘

سلام عشقها خوبین واسه سلامتی وعاقبت بخیری هممون جمیعا یه صلوات بلند.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... راستی منو بیگناهم اینقد تعلیق نکنین بخدا پول ندارم خط جدید بخرم...ناموسا نکنین اینکارو  
من 6سال گلدیران بودم بعدش الان تو یه شرکتی که نمیتونم بگم برای خودم بهترین جهازو گرفتم الانم دورک ...

افرین😍😍😍

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه می تواند زیبا باشد❤💑👫❤
🙏♥️ عزیزم ماها تیم ثابت که نداریم.. هر پروژه با کارگر دان و عوامل متفاوتی کار میکنیم.

درخواست دوستیمو تایید میکنی

ازت سوال دارم عزیزم

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
افرین شغلت چی هست

الان مشاور تحصيلي

ولي بعد كنكورم رفتم تو يه درمانگاه بهيار وايستادم تا اعلام نتايج بعدشم مدرسه خودمون گفت بيا اينجا پشتيبان شو منم كم كم كار دستم اومد خودمم شاگرد گرفتم بعدش زيست مدرسه گرفتم واسه تدريس تا الان 

آیا می خواهی با عشق زندگیت آشنا شوی؟ به آینه نگاه کن.
2706