2752
2734
عنوان

ازدواج با مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 17229 بازدید | 92 پست
عزیزم جامعه اماری خوبیو انتخاب نکردی برای تحقیق سه طرف لازمه که باشن و حرف بزن البته صادقانه هم مرد و هم اون دو تا زن یه طرفه نظر خواهی درست در نمیاد
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نرمک آره الان پدر ومادرم فوت شدن خدارحمتشون کنه مامانم وقتی من دوساله بودم وبابام پنج ماه پیش فوت شدن ولی واسم تعریف میکنن که بابام اولاش چقدسختی به مامانم داده بعدش زندگی سخت نامادریم شروع شده.......مادرم اون همه رفته پیشش گفته ولش کن باهاش ازدواج نکن اون همه مرد مجرد گفته نه به توچه من ازش حامله م دیگه بابام گرفتتش امافقط واسه یه سال بعدش ولش کرده الانم یه خواهر ناتنی دارم ونامادریم تنهاس
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
اجازه هست بچه ها منم نظر بدم؟ دو تا خاطره خوب دارم
دنیا دار مکافات است. وقتی پرنده ای زنده است...مورچه ها را میخورد وقتی می میرد...مورچه ها او را می خورند! زمانه و شرایط در هر موقعی میتواند تغییر کند... در زندگی هیچ کس را تحقیر یا آزار نکنید...شاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشد زمان از شما قدرتمندتر است!!! یک درخت میلیون ها چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست. گورستان ها پر از افرادی است که روزگاری فکر میکردند چرخ دنیا بدون آنها نمی چرخد... پس خوب باشید و خوبی کنید. http://pakan.eslamshop.ir
بچه ها پارسال یکی از کسبه که مرد ثروتمندی بود فوت کرده بود هیچ کس قبل از فوتش نمیدونست این علاوه بر زن اول دو تا زن هم داره حتی زن های دوم و سوم نیز نمیدانستند این زن دیگه ای هم داره بعد از فوتش همه زن ها متوجه میشن این زن دیگه ای هم داره تنها کاری که میتونن بکنن این بود که رفتند سنگ قبرشو شکوندند
دنیا دار مکافات است. وقتی پرنده ای زنده است...مورچه ها را میخورد وقتی می میرد...مورچه ها او را می خورند! زمانه و شرایط در هر موقعی میتواند تغییر کند... در زندگی هیچ کس را تحقیر یا آزار نکنید...شاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشد زمان از شما قدرتمندتر است!!! یک درخت میلیون ها چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست. گورستان ها پر از افرادی است که روزگاری فکر میکردند چرخ دنیا بدون آنها نمی چرخد... پس خوب باشید و خوبی کنید. http://pakan.eslamshop.ir
عزیزم به نظرم این جورر نظر سنجی شما واقعا غیر علمیه وفقط این قضیه رو لووس میکنه و خیلیا رو پررو ....
از مرگ نمی ترسم .....فقط نگرانم که در شلوغی آن دنیا مادر و پدرم را پیدا نکنم .....
النا فکر کن همش تو خونه کفش پاشنه بلند و لباس مجلسی در حد عروس بپوشی زن دوم داییت خله
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
وااای چطور یه زن میتونه همچین کاری کنه بیچاره اون زن اول فقط یه چیزی وقتی ی مرد ب زن اولش رحم نکنه به دومب ک دیگه .....چذاما زناخودمون به خودمون ظلم میکنیم واقعاااا
عااااااشقتم خداجونم مرسی که هستی.
پس چرا شوهر من میگه تو خونه اصلا ارایش نکن پوستت پیر میشه هروقت بیرون میریم ارایش کن.خخخخ اون مردی ک انتظار داره زنش با پاشنه دارو لباس مجلسی تو خونه بگرده بیماره اونم از نوع جنسی.باید صد در صد درمان بشه
2706