2752
2734
راستش من واقعا راضی هستم از روانشناسی به چند دلیل: ۱. کنکور تجربی واقعا برام سخت بود بخونم با بچه. ...

ممنونم ک جواب دادید.راست میگن برای کار کردن روانشناسی حتما باید از لیسانس خونده باشید و اگر لیسانستون غیرمرتبط باشه نمیتونید کار کنید؟

ممنونم ک جواب دادید.راست میگن برای کار کردن روانشناسی حتما باید از لیسانس خونده باشید و اگر لیسانستو ...

نه اینطور نیست فقط برای اینکه مجوز کلینیک بگیری باید  لیسانس مرتبط داشته باشی. میتونی با مجوز دیگران یا کلینیک بقیه کار کنی. 

اما درکل بهتره از لیسانس شروع کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من ارشد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی خوندم دفاع کنم وارد مدرسه میشم. با پسر کوچکم فعلا نتونستم دفاع ...

وای خداروشکر.چقد خوب.چطور میشه منم مثل شما بتونم ارشد بگیرم و وارد مدرسه بشم؟تورو خدا راهنماییم کنید.یعنی منم ارشد همون دانشگاه بخونم میتونم معلم بشم؟

وای خداروشکر.چقد خوب.چطور میشه منم مثل شما بتونم ارشد بگیرم و وارد مدرسه بشم؟تورو خدا راهنماییم کنید ...

اگر دوره لیسانستون رو تربیت دبیر نبودید باید آزمون استخدامی شرکت کنید. خوشبختانه کمبود نیرو برای دبستان زیاد هست

اگر دوره لیسانستون رو تربیت دبیر نبودید باید آزمون استخدامی شرکت کنید. خوشبختانه کمبود نیرو برای دبس ...

متاسفانه رشتم زیست شناسیه و برای ابتدایی نمیگیرن.فقط دبیر میخوان ک خیلی سخته