2733
2734

دوستم تازه زایمان کرده به خاطر التهاب روده بچه رو عمل کردند ولی دکترها جوابش کردن😭😭😭😭😭

اگه میشه با دلهای پاکتون براش دعا کنید🙏

ان شاالله ب حق امام رضا همین امشب بچه شفاپیداکنه فردا خونه بغل مامانش باشه😢😢💚💚

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی عزیزم

خدا هیج پدرو مادریو با فرزندش ازمایش نکنه 

براش صلوات فرستادم ان شاءالله بچه اش زود زود حالش خوب بشه و برگرده پیش مامان باباش به حق این شب عزیز

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

خدایا یه مادرو با بچش امتحان نکننننن....

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2740
ان شالله شفا پیدا کنه استارتر تاپیک قبلیتو تصادفی دیدم  آخرش با چه چیزی موهات درمان شد؟

دکترا جوابش کردن طفل معصوم رو.

برای موهام رفتم دکتر، با قرص و یه شامپو درمان شد. قرصش خوب بود اگر لازم داری بگردم اسمشو پیدا کنم

دکترا جوابش کردن طفل معصوم رو. برای موهام رفتم دکتر، با قرص و یه شامپو درمان شد. قرصش خوب بود اگر ل ...

سلام دوست عزیز.ببخشید میدونم سوالم بی ربطه ب این تاپیک میخواستم بپرسم شما راضی هستین از خوندن روانشناسی؟پشیمون نیستین از نخوندن پیراپزشکی؟منم سر دوراهی موندم و ۳۰ سالمه

سلام دوست عزیز.ببخشید میدونم سوالم بی ربطه ب این تاپیک میخواستم بپرسم شما راضی هستین از خوندن روانشن ...

راستش من واقعا راضی هستم از روانشناسی به چند دلیل:

۱. کنکور تجربی واقعا برام سخت بود بخونم با بچه. باید همه دو کلاس کنکور میرفتم که امکانش برام وجود نداشت.

۲. اینکه روانشناسی فراتر از یک علم هست. تو تمام قسمت های زندگیت کاربرد داره، محیط کار ، بچه، همسر، اقوام، حتی وقتی تنهایی. ما آدمهای موفق زیاد داریم اما کمتر آدمی احساس خوشبختی میکنه. با روانشناسی دیدگاه من کلا متحول شد.

اما یک مسئله مهم وجود داره و اون اینکه شغل تو این حیطه محدود تر از پیراپزشکی هست.