2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۲۵ سال اون ۴۰ جدا شدیم اما باهاش در ارتباطم دوسش دارم

عزیزم اگه جداشدی دیگه ولش کن 

توبه کن 

از خدا بخواه ببخشتت 

به زندگیت ادامه بده 

رابطه تموم شده رو شروع نکن سنی هم نداری حیفته

فایده نداشته

خیانت مثل اینه دستاشو قطع کنی بعد بگی بغلم کن

اون زندگی هیچوقت گرم نمیشه اگرم بشه مثل سابق نمیشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
اره ظاهرا می گه باشه اما رفتارش سرده

خب انتظار نداشته باش مثل روز اول باشه برات 

براش سخته 

اگه گفت میبخشم بازم نمیتونه مثل روز اول باشه برات 

فقط زمان میتونه حل کنه 

خودتم بهش ثابت کنی 

فایده نداشته

من یکی رودیدم باچن تامردتوخونه ی خودش گرفته بودن

درسته آبروشون رفت

زنه حتی زندانم رفت

چهل روزشوهرش خونه  راهش نداد

همه گفتن طلاق بده،شوهره هم میگفت طلاقش میدم

بعدچهل روز،شوهرش اومددنبالش بردخونش،الانم همون شوهرهرچی زنش بگه چشم میگه،هرچی پول وثروتم داره ریخته پای زنش

فایده نداشته

بذار بره بابا. تو اگ واقعا دوسش داشتی خیانت نمیکردی پس خیالت راحت فقط وابستشی. به مرد جماعت نباید رحم کرد خوب کردی خیانت کردی از همشون متنفرم پرروهای بیشعور

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2738

بنظرم بیخیال شو دیگه وقتی ازش جدا شدی.

واقعاً خیانت قابل بخشش نیست و سخته پذیرشش.

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
خیانت کردی حدا شدی بازم میخوای بهش برسی متوجه نشدم گلم توضیح میدی

اره جدا شدیم ب اصرار اون اما من نتونستم فراموشش کنم ی مدته با همیم اما رفتارش سرده فقط می گه قلبا بخشیدمت

2706