2733
2739
عنوان

خانومای شیک‌و باکلاس و همیشه ترگل ورگل بیاید💞💞💞

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 18 پست
چند میخری؟ الکل نداره؟ ضرر ندارن مرتب استفاده میکنی؟

مختلفه بادی میست ۵۴۰ اینا میخرم لوسیون هم ۶۰۰

نه چه ضرری دیگه برنده اونایی که برند نیستن برای پوست خیلی اوکی نیست

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊

اگه خانه دار هستین همیشه خودتون و خونه تمیز باشید و مرتب

برنامه مشخص واسه نظافت بذارید ،

مسواک ، موی مرتب و شونه کرده، لباس تمیز و خوشبو ، خیلی هم نمیخواد هرروز لباس س س کی بپوشی ، همون لباس خونگی تمیز و مرتب.

به پوستت برس ، آرایش سنگین واسه داخل خونه نیست ، 

بعدم یه برنامه شخصی واسه خودتون داشته باشید ک کل روز همه ش در حال تمیزکاری خونه نباشید، مطالعه ،خرید، یه کار کوچیک هنری دیدن فیلم ،یا هرچیزی ک دوست دارید توی برنامه‌تون باشه.

وقتی هم همسرتون میاد بذارید برسه خستگیش در بره بعد درخواستی چیزی دارید مطرح کنید، استقبال و بدرقه رو توی برنامه زندگیتون بذارید ، یه شربتی لیوانی ابی چیزی دستش بدید وقتی میاد ،

وقتی خستگیش در رفت از کارهای روزانه ک انجام دادید بگید که فکر نکنه اجی مجی گفتی خونه تمیز شده

بعضی کارهارو هم بذار جلو شوهرت انجام بده ک فکر نکنه توی خونه بیکار نشستی😀

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از سرکار که میام یه دوش میگیرم، موهامو مرتب میکنم،  بادی اسپلش میکنم، برای صورتم اسکراب سنتی(روشور) استفاده میکنم یه روز درمیون. یه لباس مرتب میپوشم.

ارایش نمیکنم تو خونه

مرطوب کننده میزنم

ناخنام همیشه سوهان کشیده س

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اول اينكه برو ليزر موهاي زايد.كه هميشه در هرلحظه بي مو باشي.من اينجوري نيستم كه هميشه هميشه ترگل ورگل باشم.اما هميشه تميز و مرتب هستم .دندوناتو مسواك بزن لباس ست بپوش.بعضي أوقات ارايش كن 

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
2731