2752
2734
خب پس مشکل تویی جو خونه رو عوض کن باهاش همه جا برو وبزار بهترین لحظات کنارتوباشه چجوری بگم شوخی خنده ...

نه به خدا منو بشناسی اینو نمیگی.تمام تلاشمو برای گرم بودن زندگیم میکنم.ازاول زندگیمونم کنار اونا فقطخوش بود من خر نفهمیدم این به خاطر وابستگیشه.کلا تو خونه خودمون حاضر نیس یه ساعت بمونه میگه بریم جایی ولیاونجا حاضره ساعت ها بیکار بشینه فقط سرشو بکنه حتی تو گوشی .اونا بگو بخند ندارن همشششش دعوا و درگیری دارن.همشیکی به یکی میپره یا قهره.خصوصامامانش.ولی یه طوری رفتار میکنن انگار شوهر من نباشهشالوده زندگیشون ازهم میپاشه برای همین اصلا نمیتونه بدون اونا خوش باشه عذاب وجدان میگیره.با اونا هم که خوشی تقریبا معنا نداره

من خودم نرفتم اتفاقاتی افتاد از جانب مامانش که خودش فهمید چقدر اینا آدمای بدین ولی یه مشاور خوب میشن ...

درخواست دادم عزیز

با اینکه فقطاز خدا میخوام قبول کنه.حاضر نیس پول بابت مشاور بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تقریبا موقعیت شما رو دارم درکت میکنم منم دلم بحال خودم میسوزه  شوهرم خیلی عصبیه 😐بخدا منم ...

بمیرم.خیلی سخته خدایی

الان میگه برگردیم همون خونه پیش مامانش اینا میگه پول خونه ندارم چاره ای نیس.

نمیخوام برم اونجا

تو خونه خودم نشستم اخر سر بهم گفتن جامونو تنگ کرده بودی نمیخوام تا بچه ام گریه میکنه بدوعه بیاد پایین یا یه بند بیاد پیش بچه ام نمیخوام خزعبلات مغز خودشو بکنه تو سر بچه من.راهکار میخوام چطوری نرم اونجا

نه به خدا منو بشناسی اینو نمیگی.تمام تلاشمو برای گرم بودن زندگیم میکنم.ازاول زندگیمونم کنار اونا فقط ...

وای شوهرخواهرمنم اینجوریه جونش مادرش بود الان دوماهه شدت رفت وامدش کم شده اما خواهرم پا به پاش باهاش رفت خونه مادرش وکنارش بود الان بهترشده 

فقط خودتوخودتوخودت
2731
بمیرم.خیلی سخته خدایی الان میگه برگردیم همون خونه پیش مامانش اینا میگه پول خونه ندارم چاره ای نیس. ...

منم چهار سال خونه ی مادر شوهرم بودیم هر روز دعوا همش ازم بهونه میگرفتن واقعا خیلی بده 

واقعا زندگی کردن با خانواده شوهر اشتباه 

بنظرم کوتاه نیا چون اگه بری دوباره از اونجا بیرون اومدن سخته اونم با بچه خیلی سخته واقعا 

بازم شرایط اقتصادی شوهرتو در نظر بگیر شده تو یه خونه کوچولو هم رفتی نرو اونجا 😐

خدارو شکر ما الان ۷ ساله جدا شدیم 

وای شوهرخواهرمنم اینجوریه جونش مادرش بود الان دوماهه شدت رفت وامدش کم شده اما خواهرم پا به پاش باهاش ...

منم میرم ولی دارم روح خودمو میخورم همش.بعد تا بچه نداشتم اوکی بودم الان با بچه سختترمه

منم چهار سال خونه ی مادر شوهرم بودیم هر روز دعوا همش ازم بهونه میگرفتن واقعا خیلی بده  واقعا ز ...

همون خونه هم چهل متره🥴

پول نداریم جای دیگه بریم

ولی هر طور باشه نمیخوام برم اونجا

همون خونه هم چهل متره🥴 پول نداریم جای دیگه بریم ولی هر طور باشه نمیخوام برم اونجا

ایشالا خدا کمک کنه پول واست جور بشه عزیزم 

ولی اگرم مجبور شدی بری اونجا به شوهرت بگو موقتی بریم صداشو ضبط کن ازش قول بگیر خودش نفهمه 😐تا وقتی که پول جور کردین البته با زبون خوش بهش بگو 

آرامش میخوام 

یه دفعه دو سه روز رفتم خونه بابام اونا کمکم کنن.هر کاری میخواستم برام میکردن و میکنن.گفتم با باباش ح ...

بعضی خانواده ها اینجوری هستن متاسفانه 

ولی ولش کن ی مدت بیخیال باش نه حرفا و کارای خونواده شو به روش بیار نه هر چیزی که احتمال میدی بعدش دعوا درست میشه ببین چطور میشه