2733
2734

رفتم دکتر قرص داد که از روز سوم قاعدگی تا ۵ روز بخورم .و آمپول رو ۱۴ روز بعد از پریودی بزنم. حالا نمی‌دونم زمان تخمک گذاری کیه؟ به نظرتون این آمپول باعث پسر زایی میشه یا دختر؟ خودم دوس دارم دختر بشه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آمپولارو نمیدونم ولی خوردن سردیجات و لبنیات فراوون و رابطه ای که تزدیک زمان تخمکگزاری نباشه تو دختر ...

زمان تخمک گذاری کی میشه؟ من ۲۸ هر ماه مریض میشم ۷ روز. یعنی سوم ماه پاک میشم شما می‌دونی زمان تخمک گذاری رو حساب کنی؟

2728

زمان تخمک گزاری همیشه چهارده روز قبل موعدت میشه واسه شما هم همون روز چهاردهم موعدت نیشه یعنی هفدهم ماه تخمکگزاریته ولی امکانش هست که یکی دو روز هم تاخیر داشته باشه و شما دو روز قبل تا دو روز بعد تخمکگزاری یعنی از پونزدهم ماه تا نوزدهم بیستم رابطه نداشته باش از کیت تخمکگزاری هم میتونی استفاده کنی راحت و ارزونه

زمان تخمک گزاری همیشه چهارده روز قبل موعدت میشه واسه شما هم همون روز چهاردهم موعدت نیشه یعنی هفدهم م ...

۱۵ ماه تیر منظورته عزیزم؟

زمان تخمک گزاری همیشه چهارده روز قبل موعدت میشه واسه شما هم همون روز چهاردهم موعدت نیشه یعنی هفدهم م ...

این آمپول رو گفته ۱۴ روز بعداز پریودی بزن فک کنم دقیقا روز تخمک گذاری 

من پی دی برگ میزدم دختره بچه م

اما ربطی نداره این آمپول آزادسازیه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2740
من پی دی برگ میزدم دختره بچه م اما ربطی نداره این آمپول آزادسازیه

شما چه روزی زدی عزیزم؟ چند روز پریودی

شما چه روزی زدی عزیزم؟ چند روز پریودی

چند ماه زدم . فک‌کنم ۱۱ قاعدگی بود 

چون هر ماه اون تاریخ میرم سونو

۶ روز پری

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
پاک میشم. دقیقا چه روزی نزدیکی داشته باشم؟

خب یعنی بیست و هشتم هرماه اول پریودیته و چهارده روز بعدش میشه تخمکگزاری سوم که تموم بشه هفتروز بعدش یعنی دهم تخمکگزاریته پس از هشتم برج تا سیزدهم رابطه نداشته باش قبل و بعد این تایم نزدیکی کن یعنی دوسه روز قبل و دوسه روز بعد تخمک گزاری که میشه از هشتم برج تا سیزدهم قبل رابطه هم لبنیات و سردیجات و چیزای ترش زیاد بخور خودتو با سرکه بشور

خب یعنی بیست و هشتم هرماه اول پریودیته و چهارده روز بعدش میشه تخمکگزاری سوم که تموم بشه هفتروز بعدش ...

مرسی عزیز دلم خیلی ممنون که وقت گذاشتی اگر مثبت شد و فهمیدم جنسیت چیه حتما خبرت میکنم. 

2706