2737
2739
عنوان

پسر کلاس هفتمی رو منه بدبخت کراش زده😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 62 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
دارم میرم نهم    

داری میری نهم پس هشتمی یه سال ازش بزرگتری فقط

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
شاید هست شما خبرنداری

نه خیلی باهام راحته

هرچی باشه میگه از این لحاظ مطمئن مطمئنم

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
2740
بعصیام کلا فاز اعتماد به نفس دارن به پسرا رو نمیدن ک هیلی هوبه

کلا بیرون میریم دقت میکنم بخواد شیطنت کنه ها چندین تا شماره میگیره اگه بخواد ولی فقط عشقش اینه تیپ بزنه با باباش تنها بره بیرون یا اهنگ گوش بده

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 

پسرمنم ششم میره هفتم فقط روی پیتزا کراش میزنه 😁

چقدر بعضی از بچه‌ها زود به سن بلوغ و این موارد میرسنند متاسفانه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706