2737
2734
عنوان

متنفرم از مادرشوهرم.دلم باهاش صاف نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 64 پست
عزیزم شما گذشته منی منم تا الان جواب ندادم و واگذار کردم به خدا اونم خوب جوابش رو تا حالا داده دیگه ...

چیشد،چی خوبه؟ جواب ندی؟

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم تهمت.نیش و کنایه اونم بعد 10سال!ول کن نیس.گاهی فک میکنم چقد درونش رنج های حل نشده عقده شده که بااین سن داره سر من خالی میکنه.

کم میرم خونش.زنگم اصلا نمیزنم.تا یادش میفتم پاکسازی میکنم ذهنمو

من همین یه دونه ام!
عزیزم شما گذشته منی منم تا الان جواب ندادم و واگذار کردم به خدا اونم خوب جوابش رو تا حالا داده دیگه ...

ما تویه ساختمون زندگی می کنیم.شوهرم نمی‌فهمه داره تو زندگیمون دخالت می‌کنه.کاش میشد فقط بررررررم اینجا

خودت باش
2731
مال منم تهمت.نیش و کنایه اونم بعد 10سال!ول کن نیس.گاهی فک میکنم چقد درونش رنج های حل نشده عقده شده ک ...

ما ی جا زندگی می کنیم.خدا ازش نگذره.اون جاریم دوره.وقتی میاد انقد تحویلش میگیره.کاش میاد برم اینجا.خسته ام

خودت باش
کمتر برو خب

یه ساختمون یم.رفتیم شمال اومدیم شوهرم گرما زده شد.گفتیم کروناس.

علنا میگه چرا زهرا و پدر و مادرش نگرفتن تو باید بگیری!

منم خر بی عرضه.جواب ندادم.

حالا دارم آتیش میگیرم.....سوخته با پدر و مادر من رفتیم مسافرت

خودت باش
ما ی جا زندگی می کنیم.خدا ازش نگذره.اون جاریم دوره.وقتی میاد انقد تحویلش میگیره.کاش میاد برم اینجا.خ ...

ای بابا.

مادرشوهرمنم همینجوره.بااین کارش عروسا باهم بدن.بشدت هم اهل مقایسس.فقط نمیدونه هرچی میگه رو من اثر نداره.😂😂

من همین یه دونه ام!
2740
منم مثل شما بودم  ۴ساله قطع رابطه کردم خدهروشکر

کاش میشد.تو یه ساختمون یم.سر هر چی میاد در میزنه.

وای ازون روز ک شوهرم مریض شده.

دم ب دقه در میزنم دمنوش بده.غذای مریض بده . دستورات پزشکی بده هیچین حالیش نیست.فقط ادعاشده.فقط دخالت.

منم لااااااال.آخه جواب بدم آبدارتر جواب میده وقیافه و .....

خدا شاهده تو مرضی شوهرم انقد بهش میرسم باز زرزر میکنه

خودت باش
من اصلا نمیتونم سکوت کنم متاسفانه غوغا به پا میکنم سر همین اخلاقم که نمیتونم از کسی بکشم تا الان ص ...

منم. قبلا میدادم.اون آبدارتر میداد.یاشوهرم این وسط میموند.دیدم شوهرم کشش نداره.دیگه جواب ندادم.تا دیگه لال شدم

خودت باش
تا ی حدی حرفتو بهش بزن. که روتون بهم باز نشه.

اون لحظه جواب پیدا نمیکنم بعد فکر میکنم کاش اینو میگفتم.

ک دیگه وقتش گذشته و باید دوباره بحثشو پیش بکشم اونم بلد نیستم

خودت باش
اینجوری خشمت رو میخوری بعدا افسردگی میگیری خیلی مودبانه جوابی که دوست داری بده و رفت وآمدت رو کمتر ک ...

آره حداقل باید براش قیافه بگیرم بفهمه از حرفش ناراحت شدم.اونم نمیتونم

خودت باش