2737
2739
عنوان

چالش اسکرین شات با عشقتون😍😍+عکس...انرژی مثبت لازمیم🤪🤞🤞

| مشاهده متن کامل بحث + 76778 بازدید | 523 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ از کابینت رد ‌شده بزارم تعلیق میشم خیلی بدن

شمام ک دوتامنخرف بهم رسیدیناا😏😏😏

نی نی یارو صدابزنم بیاد جمت کنه؟؟

🤣🤣🤣🤣❤️

عشقمی❤️

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱
2728
شوهر منم همیشه اینجوری نیس  ولی اون روز خیلی حالم بد بود خیلییی

همینک تو اوج ناراحتی همچین پیامی داده شکرکن و قدرشو بدون معلومه خیلی دوست دارع...

منم دوروزه حالم بده تپ تاپیک قبلیم هست از صبح عین پروانه دورم چرخیده🤗❤️

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱
2738
چرا دورت بگردم ماهم اولا اینقدر چتامون قشنگ و عاشقانه بود الان همش به فنا رفته 

خیلی وقته اصلا عاشقانه چت نکردیم

عقدیم

درگیر کارای عروسی هستیم 

هووووف چی بگم

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
کسایی که عشق ندارن چیکار کنن😶

ما ميشينيم نگاه ميكنيم 😐

بيا ميوه بيكار نشين🍒🍎🍓🍓🍒🍒🍉🍉🍇🍇🍇🍋🍐🍊🍊🥒🥒🥝🥝🥝🥑🥑🥭🥭

. وقتے ارزش واقعے خودت رو بفهمے، ديگہ بہ ڪسے تخفيف نميدے...❣︎
حالمون بده جفتمون اعصابا داغونه😔

هعی ابجی هرکی یه مشکلی داره منم ی مشکل پوستی پیش اومده برام فقط بادوتا از انگشتام میتونم تایپ کنم حتی توانایی سرویس رفتن تنعایی عم ندارم..ولی حال خوب لازمیم همه

همینک تو اوج ناراحتی همچین پیامی داده شکرکن و قدرشو بدون معلومه خیلی دوست دارع... منم دوروزه حالم ب ...

ممنون بابت حرفات 

الان یکم ازش دلخورم 

این پیامک برای چند وقت پیش 

یادم انداختی خوبیاشو یادم نره ⁦❤️⁩

2706