2733
2734

چند روز پیش دخترم از دوچرخه افتاد زمین هیچیش نشد خداروشکر دوسه روز بعدش حین بازی کردن گف آخ کمرم از سه شنبه اون هفته تا الان روزی دوسه باز یدفعه میگه آخ کمرم و یه بهونه میگیره و آروم میشه پیش همه میگه که چرا دکترش نبردین اینقد گف تا اینکه امروز بردمش ارتوپدی گف هییچ مشکلی نداره و یه شربت کلسیم نوشت گف تا اینجا اومدی دست خالی نری خداروشکر دخترم هیچیش نبود ولی وقتی خاسم برم گفته میام منم اومده همون اول از پول خودش رفته براش اسمارتیز و پفیلا خریده بعد دوباره دخترم کرم کاکائو میخواسته هی گفته بگیر میومدیم ت راه دوباره کیک میخواسته رفتم براش نون خامه ای گرفتم گفته رولت میخام گفتم همینو بخور گفته ن بگیر بچس رولتم گرفتم اصلن هم نخورده دوباره یکم راه آمدم گفته بادکنک میخام گفته بگیر براش دوتا گرفتم 10ت شده خیلی هم خدایی پول نداشتم دنبالم میدونم دخترم یه اخلاقی داره که هرچی بخاد درحد دودقیقه عرمیزنه بعد آروم میشه میگم مامان زیادی دل ب دلش نده ولی دوباره کار خودشا میکنه دخترم یه بچه بی تربیت که از بچه ۲ساله زیاده

مادربزرگا همه رشته های مادرا رو پنبه میکنن

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محبت نکنن تاپیک میزنن ک چرا بهمون محبت نمیکنه

محبت بکنن میگن چرا میکنع

بابا بیخیال مگ چیه

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2728
2738

من یبار بچم خیلی اذیت کرد خونه مامانم دعواش کردم مامانم انقدر بهم چیز گفت چرا بچه رو دعوا کردی چرا وقتی شعور نداری بچه اوردی و هزارتا فحش

منم دیگه به اونجام رسید گفتم حالا مگه خود ما را تو پر قو بزرگ کردید انگار ماها کتک و دعواهایی که شما کردید یادمون رفته 🤦‍♀️

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...