2733
2739
عنوان

دکترتعیین جنسیت قبل باردارز درمشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 3712 بازدید | 120 پست
شمارشو بذار ببینم نمیتونه تو وات برا من بفرسته،

نه فقط باید حضوری برین اصلا غیر حضوری درمان نمیشین میگم که باید بادکش انجام بده ،دارو تجویز نمیکنه رژیم هم نمیده فقط رحم و تخمدان رو با بادکش گرم وفعال میکنه

آره یهخانومه توهین سایت باهاش بودم تو هشت هفته گفتن ۹۵ درصد پسره و درست بود چقدر خوشحال بود بعد دوتا ...

آخی خداروشکر چقد الان منم ذوق کردم😍منم دوتا دختر دارم یعنی میشه یه روزی بیاد منم بفهمم یه پسر سالم و ان شاءالله در آینده صالح باردارم😊😊😊😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوما لطفا اگ دکتر خوب سراغ دارین بگین ممنون میشم

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
2728
کجای مشهدی

هرجای مشهد بود فرقی نمیکنه برام

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
2738
من کرمانشاه میشناسم به دردت میخوره؟؟ 

نه خوشگلم ممنون

آخی خداروشکر چقد الان منم ذوق کردم😍منم دوتا دختر دارم یعنی میشه یه روزی بیاد منم بفهمم یه پسر سالم ...

ایشالا عزیزم چرانشه برای خاستت تلاش کن و ازخدابخاه ایشالاتاسال بعد یه گل پسرسالم و خوشگل توبغلت باشه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خواهش میکنم حتما اینجا برو عزیزم من از مراجعه کنندهاش خیلی می‌پرسیدم خیلیا برای همین موضوع اطرافیانش ...

حتما انشالله میرم بازم ممنون گلم

2706