2752
2734
عنوان

دل درد داشتم دیشب ازهمسرم خواستم یکم ماساژ بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2260 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ناراحت نکن خودتو حتما یادش رفته برگرده  مردا اینطوری ان منظوری هم ندارن  باید تو زن ...

اخه بار اولش نیست همیشه همینه.

من معمولا بد دردمیکشم .

حالت تعوع دارم دل وکمرمم خیلی درد میکنه

عرق سرد میکنم 

همیشه قرص میخورم خوب میشه اینار نمیدوستم همراهم نیود .

یبار حتی اینقدر حالم بد شدکه چندین بار بالا اوردم خونه هم بود .

یکبارنگفت چی شده..

2731
لوس چیه خب حق داره بابا, چه روزهایی برای یه خانم سختتر از دوره پریودیه آخه؟ درد روحی از ی طرف, دل در ...

من از‌چیزی ناراحت شدم هرکسی باشه چیزی نمیگم .

سعی میکنم فاصله بگیرم .

میدونم عادت خوبی نیست .

همسرمم تاحالا چندبار مریض شده من کنارش بودم .

سوپ دمنوش و ...ولی این حرکتش رو میبینم میگم چقدر احمقم .

یادمه یکبار خونریزی افتضاح داشتم بعدازیمدت اونم عادی نبود دکتررفتم گفتن شاید شاید احتمال سقط هست .

باورت میشه بهش گفتم گفت نباوا دروغ میگن چیزخاصی نیست .

هیچ همیتی نداد.

من خودم تنها رفتم کلی ازمایش دادم اون حتی نپرسید جواب چی شد

من همیشه پریود میشم شوهرم کارای خونرو میکنه غذا خودشو میاره میشوره هوامو داره ولی اگرم این کارارو نکنه ناراحت نمیشم اصن خدایی چون میدونم خیلی خسته کارو گرفتاریه فراموش کرده 

نفهمیدی عشق و جان منی .. جان ک چه گویم جهان منی .....نفهمیدی در دلم چ گذشت تو قرار دل بی قرار منی .....❤
من از‌چیزی ناراحت شدم هرکسی باشه چیزی نمیگم . سعی میکنم فاصله بگیرم . میدونم عادت خوبی نیست . همس ...

درکت میکنم عزیزم باور کن چون تجربه کردم, فقط کار درست اینه که هر موقع ناراحت میشی بهش بگی مستقیم کاملا مستقیم مثلا من ازت ناراحتم که بهم زنگ نزدی یا..., مردا گاون نمیفهمن هر جیزی رو باید بهشون بگی فدات شم

ان شالله همیشه آرامش داشته باشی

یه خونه روستایی با باغ تو یه روستای خوش آب و هوا میخوام آرزومه داشته باشم, خدایا برسون با جفت روحیم الهی آمین😃😍
من همیشه پریود میشم شوهرم کارای خونرو میکنه غذا خودشو میاره میشوره هوامو داره ولی اگرم این کارارو نک ...

نه کارای خونه روکه خودم انجام میدم اون اصلا دست نمیزنه😁..

فقط روز اول شدید دل درد وکمر درد وحالت تعوع دارم.

درکت میکنم عزیزم باور کن چون تجربه کردم, فقط کار درست اینه که هر موقع ناراحت میشی بهش بگی مستقیم کام ...

ممنون عزیزم همچین گلم .

من مشکلم همینه نمیتونم بگم .

بیشتر سکوت میکنم .

تنها میشینم یاتنهامیرم .

منم اینجورم عمق ناراحتی درونمو نمیتونم توضیح بدم یا بطرف بفهمونم چمه

دقیقا ..

حرفی ببینم کاری ببینم ازهمسرم یا عزیزام .

نمیگم بیشتر فاصله میگیرم

خیلی هم دلخور میشم ولی نمیگم .

چندبار به شوهرم توضیح دادم دیدم توهردعوا ضعف هامو به روم میاره دیگ ابدا ابدا ناراحت شم نمیگم

دقیقا .. حرفی ببینم کاری ببینم ازهمسرم یا عزیزام . نمیگم بیشتر فاصله میگیرم خیلی هم دلخور میشم ول ...

عزیزم احساسات همسرت بلوغ پیدا نکرده 

و اینکه درسته که هضم این مسئله سخته میدونم توقع داری از همسرت ولی  قرار نیست فهم و شعور همه ی آدما یکسان باشه 

اینجوری که شما میگی احتمالا همسرتون در درک و فهم این موضوعات مشکل جدی دارن و در انس گرفتن هم باید مشکل داشته باشن 

این مسئله ی انس گرفتن مرد بر میگرده به ترتبیت مادرش