2737
2739
عنوان

باردارایی که خسته شدید بیاید 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ماشالا خوب بوده ، به من گفتن وزنش کمه ۳۳ هفته ۱۹۰۰ بود، دارم لیدی میل میخورم، طول سرویکست میدونی ...

طول سرویکس من تو انومالی 33 بود بعدش دیگه پیگیری نکرد گفت بعد 30 هفته دیگه مهم نیس این تیر کشیدن طبیعیه نگران نباش 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2731
بچه ها شما غربال گری اول جنسیت رو گرفتن بهتون؟ من گفتن احتمال اینکه پسر باشه زیاده..بنظرتون چقد درست ...

دکتر بهم گفت ۷۰ درصد دختره ولی ب کسی نگو 

منم زیاد واسم مهم نبود انموقع ، چون میخاستم ۱۰۰ درصد بگن 

غربالگری دومم رفتم گفت دختره صد درصد 

ولی بازم میترسم میگم نکنه اشتباه باشه😄

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
من ۵ آبان

پس با همیم تقریبا

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
آخی بازم بیشترشو رفتی، من خوشبختانه بیشتر حاملگیم تو فصل سرد بود، پاییز و زمستون آدم اینجوری کلافه ن ...

میگم دکتر زنان قرص رو برات تجویز کرد؟ نگفت عوارض داره یا نه؟ من یه بار تو 13 هفته خوردم آموکسی سیلین یه بارم الان

2740
طول سرویکس من تو انومالی 33 بود بعدش دیگه پیگیری نکرد گفت بعد 30 هفته دیگه مهم نیس این تیر کشیدن طبی ...

آها پس عادیه، آخه دکتر سونوگرافی منو ترسوند گفت سر بچه تو لگنه سرویکستم کمه ممکنه زودتر زایمان کنی، اما دکترم گفت همه اینا طبیعیه جای نگرانی نیست 

آها پس عادیه، آخه دکتر سونوگرافی منو ترسوند گفت سر بچه تو لگنه سرویکستم کمه ممکنه زودتر زایمان کنی، ...

ولشون کن اگه الانم زایمان کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد الان دیگه کامله

میگم دکتر زنان قرص رو برات تجویز کرد؟ نگفت عوارض داره یا نه؟ من یه بار تو 13 هفته خوردم آموکسی سیلین ...

آره دکتر زنان، نه چیزی نگفت منم نپرسیدم ، نفعش بیشتر از ضررشه 

میگم دکتر زنان قرص رو برات تجویز کرد؟ نگفت عوارض داره یا نه؟ من یه بار تو 13 هفته خوردم آموکسی سیلین ...

منکه از اولش تا ۳۱ هفته شیاف زدم از عوارض اون نگرانم خیلی 

منکه از اولش تا ۳۱ هفته شیاف زدم از عوارض اون نگرانم خیلی 

نه شیاف هیچ عارضه ای نداره خیالت راحت چرا استفاده میکردی؟؟ 

2706