2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار امتحان کن برج ظهر ‌ک موندش سرد شد مثلا غروب خیار گوجه ریز کن کنارش بخور 

حتما امتحان میکنم😄من دوس دارم مزه های متفاوت رو بچشم

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2728

اگر گوشت توی خونه نداری سیب زمینی میتونی سرخ کنی با گوجه

اونم همراه برنج خوب میشه

بستگی داره الان چی در دسترس داشته باشی

بادمجون داری سرخ کن با گوجه

اینا هر کدام نهایت یه ربع زمان میبره

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
کلا از سویا استفاده نمیکنم 

تن ماهی 

یا  یه سینه مرغ رو بذا بپزه بعد ری ریشش کن سرخش کن با رب و پیاز بذار رو برنج 😊

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720

خوراک لوبیا چیتی هم خوشمزه ست هااا

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2740

سیب زمینی سرخ کن. اصن😐🤣

ما که خونمون صاف شده نه برنج داریم نه گوشت نه سیب زمینی نه پیاز هووووووووف،

ماهم مثل شما تازه ما حبوباتم نداریم🥺

من از سمت سپاه عشقبازان آمدم سویت                      که بنویسم خجالت میکشد ماه از گل رویت        

از همه اسونترش گوجه بزن سر چنگال روی گاز کباب کن اگر فلفل قندی هم داشتی اونم کباب کن

بذار روی برنجت

به عشق چلو کباب بزن بر بدن

این برتج و گوجه فلفل کبابی ،چیزی از چلو کباب کم نداره

فقط کباب نداره اونم مهم نیست  

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.

ماست😜

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706