2733
2739
عنوان

اینقدر این تاپیک و میزنم تا جواب بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 19 پست
آرزومه عین شوهرت باشم چطوری اینطوری  زندگی من شده خوردن خوابیدن ریدن😔😔😔

منم همینطورم، غصه نخور دیگه، پدرومادرم از بچگی بهم میگفتن سر کار نرو پیر میشیو فلانو اینا ، تو دختری کسی ازت پول نمیخاد، منم با اینکه تحصیلات عالیه دارم ولی اعتماد بنفس سر کار رفتن ندارم، ولی شوهرم از بهم میگه از بچگی من کار کردم پول دراوردم، خرجمو از ۱۲ سالگی خودم میدادم، ولی خب طفلی له شده، 

ما باید بیشتر رو اعتماد بنفسمون کار کنیم، بنظرم ریشه مشکلات ما تو همین قضیست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چیزیه که از بچگی شکل میگیره گلم

اونیکه از بچگی شل و وابسته بوده تو جوونی سخت کوشی براش مصیبته

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
2728
منم همینطورم، غصه نخور دیگه، پدرومادرم از بچگی بهم میگفتن سر کار نرو پیر میشیو فلانو اینا ، تو دختری ...

اره منم تقریبا همینطوری بودم الان ادمهایی که خیلی تلاش میکنن و میبینم غبطه میخورم چون واقعا توان ندارم خیلی از کارها رو انجام بدم مثل صبح زود بیدار شدن و ورزش و.....

یک دونه صلوات واسه همه ی دلتنگا