2733
2739

چقدر خواسته ات شبیه منه. دلم میخواد دوباره شروع کنم.

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم غیر ممکنه

کاری نشد نداره. بلد نیستیم.

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2738
چطور باید حافظه هامون پاک بشه

یعنی تو هم خاطره بد داری؟ مشکل من این هست که بو اینکه اتفاق های خیلی بدی افتاده اما مسببینش اصلا قصد تغییر رفتار خودشون رو ندارن. و این یعنی باز هم در شرایط مشابه همون چیزها پیش میاد. من که تصمیم دارم برم مشاورهش و کلا تغییر کنم. طوری که این مسایل دیگه اذیتم نکنه. 

چقدر دلم میتواد تنها با پسرم زندگی کنم

یعنی تو هم خاطره بد داری؟ مشکل من این هست که بو اینکه اتفاق های خیلی بدی افتاده اما مسببینش اصلا قصد ...

رفتار خودشو بد نمی دونه تلاشی هم نمیکنه باز تو پسرتون داری دختر منو از م دوز کرده راضی م بچه شو بدم بهش برم 

رفتار خودشو بد نمی دونه تلاشی هم نمیکنه باز تو پسرتون داری دختر منو از م دوز کرده راضی م بچه شو بدم ...

پسرم کوچیکه. تنها دلخوشیمه. اگر نباشه زندگی برام جهنم میشه. مجبورم رفتارهای دیگران رو تحمل کنم

2706