2733
2739
موضوع اینه که انگار مشکلات زندگی من تموم نشدنیه، خیلی داغونم، تقریبا مطمینم شوهرم باز داره خیانت میکنه اما ترجیح میدم سرم رو بکنم زیر برف و نبینم، با اینکه همه جوره پشتوانه دارم برای طلاق اما تنها راهی که ارومم نمیکنه طلاقه، اصلا به طلاق دوست ندارم فکر کنم، یه بچه دارم و دومی رو باردارم، میدونم حالا همه میگن چرا با این شرایط باردار شدی اما واقعا نمیخواستم و شده و دیگه کاریه که شده، به نظرم یه بچه و دو تا هم با هم فرقی نداره من که اهل طلاق نیستم، اصلا نمیدونم چکار کنم ، خودم از درون دارم داغون میشم اما ترجیح میدم صدام در نیاد، ٢ بار تا حالا به خاطر خیانت شوهرم قهر رفتم خونه پدرم اما با التماسهاش برگشتم، اما نمیدونم چرا دست برنمیداره، همش هم حس میکنم همچنان با همون دختر عوضی رابطه داره، چون کلا خانم باز و این حرفها نیست اما نمیدونم چرا این دخترو رو ول نمیکنه، الان اومد خونه دم در دنبال پسرم احساس کردم دوش گرفته و اومده دنیا باز رو سرم خراب شد، بعد از رفتنش همینجور دارم اشک میریزم اما نمیدونم چکار کنم، ٩٩٪ مطمینم که یه موبایل تو ماشینش قایم کرده و از اون استفاده میکنه اما نمیدونم چجوری اون موبایل رو گیر بیارم، اصلا نمیدونم مچش رو باز بگیرم درسته یا همینجور سرم رو بکنم تو برف، حالم بده بد تو رو خدا سرزنش نکنید که خودم میدونم احمقم، کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه کمکی میشه کرد وقتی بقول خودت میخوای سرت تو برف بمونه !!
اگه همسرت فقط با یکی هست لابد به هم حسی دارن دیگه و فکر نکنم حالا حالاها از سرش بیفته میتونی با این شرایط عمرتو تباه کنی ؟!
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
عزیزم وقتی نمی خوای طلاق بگیری مچشو بگیری که چی؟ بیشتر داغون بشی؟ تازه روتون هم به هم باز می شه سرتو نذار زیر برف با حرفات غیر مستقیم بهش یه اخطاری بده که فکر نکنه نمی فهمی ولی خودتو داغون نکن
2738
به فکر بچه هات باش اگه خونه داره شوهرت سعی کن با یه ترفندی به نام خودت کنی که بعدا خدایی نکرده با 2 تا بچه سرت بی کلاه نمونه . بهش بگو میری با زنای خ ر ا ب میگردی هپاتیت یا ایدز میگیری به ما هم منتقل میکنی شاید دست از کاراش برداشت. به خانوادش بگو رسواش کن
خدایا بابت نیکای نازم ازت ممنونم
اصلا کم اوردم، نمیدونم چکار کنم، میگم ٢ بار قهر رفتم خونه پدرم همه خانواده خودم و خودش فهمیدن و آبروش رفت اما ظاهرا باز هم داره تکرار میکنه، منم میبینم نمیشه به روش بیارم و بشینم باش زندگی کنم دیگه هم دوست ندارم خانوادم بفهمن چون همینجوری خیلی از چشمشون افتاده، واسه همینه سرم رو کردم تو برف وگرنه از دل خوش نیست که.
2706