2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی نی نی سایت خوندم که شربت زعفرون،گل گاو زبان و روغن کرچک بخوری و شیاف گل مغربی بذاری من هنوز باردار نیستم و تجربه نکردم اینارو توی نی نی سایت خوندم و نوشتن پیاده روی خیلی موثره،لطفا زایمان کردی میشه بیای تعریف کنی چجوری بود و دردش چجوریه من خیلی دوست دارم کامل و با جزئیات و با درد واقعی بدونم چون اکثرا خاطراتشونو بعد شش هفت ماه نوشتن و درد زایمان شون رو یادشون رفته و کامل نمیگن،ممنون میشم ازتثن

توی نی نی سایت خوندم که شربت زعفرون،گل گاو زبان و روغن کرچک بخوری و شیاف گل مغربی بذاری من هنوز بارد ...

عزیزم من زایمان دوممه...آشنایی دارم با دردش ولی خب خیلی استرس دارم‌باز....دردش زیاد هست اما قابل تحمله بنظرم 

2738

[QUOTE=195490344]عزیزم من زایمان دوممه...آشنایی دارم با دردش ولی خب خیلی استرس دارم‌باز....دردش زیاد هست اما قابل تحم ...[/QUOTتجربه داشته باشی که استرس نباید داشته باشی توکل به خداکن پیاده روی کن ورزش انجام بده