2733
2734

دیشب خانوادم خودمو و عمه مو بچه هاش و مامان بزرگم اومدن خونه ما ...خیلی خسته بودم ۱۳ ساعت سر کار بودم ۶ صب تا۷شب اومدم شام درست کردم مهمونامم اومدن ۷ونیم ،شوهرم هعی با بچه های عمم و داداشمم که کوچیکن دعوا میکردسرصدانکنن و میگفت حساسم بصدای بچه بعد گفتم ی قلیون بذاریم گفت گوه نخور بهم بلند بعدم که متتظر بودن غذا دم بشه سرگیجه داشتم توحیاط رفتم درازکشیدم به خانوادم میگه دنبال ترحمه و لوسه و میخواد بگه ناراحته و رفت که میوه بخره اومدتوحیاط گفت برو تو میمون خوبه فامیلای خودتن اگه خانواده من بودن میدونستم چیکارت کنم ...بابامم اومد از موتور سازی ، اومدم تو سفره رو اومدم پهن کردم وشام خوردیم و جمع کردم محل نمیداد بعدم گفت برو با خانوادت گفتم اینجا خونمه لباسام و مسواک لازم دارم میخوام بخوابم خستم ، ظرفا رو شست مامانم همه دستام چسبیده به دستگاه زخمه همه انگشتام بعدم بهش میگفت نشور خوده عنترش میشوره ،رفتن مهمونا، کلی دعوا کرد و فحش داد گلموفشار داد جاشو پهن کرد و رفت توگوشیش منم گفتم قراره اینجوری کنی میرم گفت برو آماده شدم بابام برد عمه و مامانم با ماشین ...اومد دنبال موتورش توحیاط ما بود منم آماده شدم باهاش اومدم ، بابام بیرون منتظرم بود هلم داد تو حیاط گفت دیگه نیااا کیلیدا رو بده ازت جدا میشم فردا اقدام میکنیم برا طلاق منم هولم داد توکوچه درو زد بهم محکم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
توروخدا داری راست میگی چرا انقد ازت متنفره😐😳

نمیدونم منکه هواشو دارم میرم سرکار که قسط وامو کرایه خونه رو باهم بدیم پس انداز کنیم میخوام همدل باشم اون انکار دشمنهههه

فقط میتونم بگم یه آقای بی ادبه که یه چیزیش هست که این رفتارا رو با شما کرده

و گرنه مشکلش با شما و مهمونا چی بود؟

آخرشم گفت طلاق !

انقدر عصبانیت از چی ؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
نمیدونم منکه هواشو دارم میرم سرکار که قسط وامو کرایه خونه رو باهم بدیم پس انداز کنیم میخوام همدل باش ...

خاک تو سرش  هار شده جفتک میندازه ارزششو نداره... بشین تو خونت خانومی کن

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2706