2737
2739
سلام خدمت همه شما دوستان گرامی من ماه سوم بارداریمه و یه جایی خوندم مصرف سوسیس و کالباس یا مواد غذایی حاوی مواد نگهدارنده باعث ایجاد ناهنجاری های جنینی شده و تا 2 برابر احتمال بروز تومور مغزی در نوزادان را بیشتر میکند, من تاحالا حدود 6-7 بار سوسیس و کالباس خوردم و از غداهای کنسروی و حاوی مواد نگهدارنده که دیگه نگو حالا خیلی نگرام و نمیدونم چکارکنم آیا راهی هست که اثر سوء این مواد رو برطرف کنه
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
حال که خوردی از این به بعد سالم عذا بخور باید قبلا مطالعه میکردی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
خیلی غذاها هست که تو سه ماهه اول ممنوعه و سقط میده
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش.. از این به بعد هم دقت کن تو خورد و خوراکت... زعفرون و زرشک و بقیه چیزارم حتما میدونی که نباید بخوری... ولی خب من میگم سوسیس و کالباس رو میدونیم نمیخوریم.. این روغن پالم و هزار تا چیز دیگه که به خوردمون میدن رو چیکار کنیم!!!! آلودگی آب - هوا - پارازیت و .... هم که دیگه بماند.. اگه بخوای به این چیزا فکر کنی بیچاره میشی.... شما فقط استرس الکی به خودت نده.. ایشالا نی نی صحیح و سالم میاد بغلت..
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2728
من این دوران خیلی هوس ساندویچ سرد هایدا رو میکنم دوبار نصفه ساندویچ خوردم نمیدونم با این هوسهای عجیب و غریب چه کار کنم خیارشورو که نگووووووو
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
2738