2733
2734
عنوان

متاسفم واسه تک تک نینی سایتیاا ...متاسفم برای همتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2026 بازدید | 139 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو نی نی سایت کلی ختم گرفتم کلی هم شرکت کردم اما نذر زوری نمیشه هر کس دوس داشت میاد لحنت خیلی بده یکم رو حرفات و کارات فکر کن بعد برا خودت متاسف باش

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2728

خواهر قشنگم ظرفیت هر انسان برای انجام دادن مستحبات متفاوته خیلی ها توان برداشتن نذر ندارن 

گاهی برداشتن اینجور نذر ها از طرف کسی که علاقه و یا حوصله انجامش رو نداره باعث زده شدنش میشه و بجای ثواب از دین دور میشه 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توچه😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😑😐😐😑

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !م ...

چقد توهین داش شعره لعنتی

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2738

اسی کوش پس؟؟؟همین؟متاسفی واس همه و رفتی؟؟بیا جواب بده دیگه😞

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

این مثل خواهر شوهر منه

خواهرشوهر منم تا میره خونه مامانش میگه متاسفم واسه تک تکمون که خونه مادرمو تمیز نمیکنیم

منم میگم خب کلنگ از همه بیشتر من کار میکنم تمیز میکنم خونشو ماهی یبارم تو تمیز کن که دلت میسوزه

از رفتارش واقعا متنفرم

مثلا اب میخواد میگه پاشیم آب بیاریم

خودش تکون نمیخوره ها میگه بیاریم و تموم منتظره یکی براش بیاره

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
چقد توهین داش شعره لعنتی

تو امضامم هس توهین نکردم که

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤

خوب بذار راهنماییت کنم برا برداشتن ختم اولا ک گفتی بریم تو تلگرام یا واتس اپ که خیلی ها نمیان دوما با یه تاپیک چل نفر جمع نمیشه یه تاپیک با توضیح کامل بزن تو ساعتای روز تاپیک دیگه بزن لینک تاپیک اصلی رو بذار قفل کن حتی ممکنه چند روز طول بکشه تا بشید چل نفر 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

حالا نگا استارتر چکا کردی 

من اومدم کمک خودت نخاستی 

نه تشک جمع کردم نه سفره صبحانه

نه هیچی با ای حال خاستم کمکت کنم خودت همکاری نمیکنی 

اوف بر تو 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

صبحونه خوردید؟ من امروز زود پاشدم تازه الان کتریم جوش اومده کلیم ذوق زدم که سحر خیزی کردم نیم ساعته بیدارم

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2706