2733
2734
راسپینا جون
درکت میکنم عزیزم
دخترخاله منم حاملس الان و کلی اهل کلاس گذاشتن الانم که فهمیده نی نی ش پسره دیگه داره تو اسمونا پرواز میکنه منم اصلا چون حوصلشو ندارم که انقدر کلاس میزاره زیاد باهاش حرف نمیزنم دقیقا مثل دخترخاله ی شما هی میگه شوهرم اینو میگیره اونو میگیره مامانم اینو میگیره و از این چیزا نمیدونم منم ناراحت میشم خیلی ولی تو هم سعی کن رابطت رو کمتر کنی شاید بچه ها اینو به حساب حسادت من میزارن ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
زندگی من طوری هست که هر چیزی که میخواستم ببخشیدا باید مثل سگ دنبالش میدویدم توی دانشگاه توی ازدواج با کسی که میخواستم توی زندگی تو شهر خودم وهزار چیز دیگه حالا هم بچه هست نمیدونم چرا راحت مثل ادمای دیگه دستم نمیاد
سلام به همه منم همین طورم هم خود مشکل دارم هم شوشو جونی من که اصلا پاک ناامیدم الان 1 ماه جاری کوچیکم زایمان کرده وخواهر شوهرم ویک جاری دیگم برای دومی اقدام دارن میکنن ببین چقدر برای من مشکله همه هم میگن موقع تو که دست به کارشی ولی کو از کجا الان 2 سال ازدواج کردیم از همان اول اقدام کردیم کو الانم انقدر مشکلات مالی داریم که پول ویزیت دکتر نداریم چه برسه به داروهایی که هرکدوم 20000تومانه پس اگر مشکلات منو داشتید باید چکار کنید یه دختر یکی یدونه خانواده متوسط خیلی پولدار نه ولی خوب بهتر از این فقر وبیچارگی با اینکه الان ندارم خدا رو شکر همه فکرمیکنن ما داریم چون همیشه با اینکه باقرض خودمون ومیکشیم بالا از همه کسایی که تو خانواده شوشو هستند حتی خانواده خودم همه به ما حسودی میکنن نمی خوام کسی با خبر شه با سیلی صورتمونو سرخ میکنیم برای همین میگم شاید خدا نمی خواد نی نی بیاد تا ما پو لو پله دار بشیم تا بیاد.
الان دارن اذان صبح رو میگن منم خیلی دلم شکسته.از هرچی دارو ودرمانه متنفرم دیگه.7 ساله منتظرم وهر راهی رو رفتم.
برای خودم وهمه اونایی که آه حسرت میکشن که با اومدن یه نینی خونشون شلوغ بشه فقط وفقط از خدا معجزه میخوام می دونم براش کاری نداره
چون میگذرد غمی نیست
سلام به راسپینا جون وبقیه ، توروخدا اینقدر ناامیدانه حرف نزنین البته حق دارین منم یه روزایی اینطوری میشم ولی توکلتون به خدا باشه . راسپینا جون تعداد وتحرک اسپرمای شوهرت در چه حدیه؟همسر منم واریکوسل داشت عمل کرد.
من به دستای خدا خیره شدم ......معجزه کرد😍
2706