2737
2734

رو خوردن

شما پونزده سالگی قد زن چهل ساله میفهمیدید مرد بیست ساله نمیتونه بیشتر از سنش عقل داشته باشه؟

وقتی توجیه میارید برای خودتون برای کودک همسریتون پس چرا یه تاپیک اینقدر عصبیتون کرد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اونو ندیدم ولی در کل پسر ۲۰ از نظر عقلی خیلی کوچیکه نامزدم ۲۳ سالش بود واقعا خیلی لجباز و رو مخ بود ...

https://harfeto.timefriend.net/16238796983979                                                                       من خیلیاتونو میشناسم 😊😉کاربر جدید نیستم 😃پس سعی کن کمتر دروغ بگی 😎🙃                             ورزش کن!                                                                 سالم بخور😋!                                                           کتاب خوب بخون نه هر کتابی !                                    همیشه سعی کن ی قدم از دیروزت جلوتر                   باشی!                                                                        خودتو دوست داشته باش هر جوری که بلدی این مهم ترین اصل زندگیه!💃👑            
2728

من اصلا کاری با کودک همسری و... ندارم

ولی تجربه به من ثابت کرده مردا تا سن ۳۰ سالگی ازدواج نکنند بهتره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

همه جور پیدا میشه تو این سایت .من‌همونقدر که با کودک‌همسری مخالفم‌با این مورد هم مخالفم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

هر دو شون بده

من فقط به استارتر گفتم آقا پسر سنش زیادی کمه

پسرا تا ۳۰ سالگی‌ تکلیفشون با خودشون مشخص نیست

چطور میشه به یه پسر ۱۹ ساله اعتماد کرد

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738