2733
2739
عنوان

شوهرم نیست بنطرتون برم جش عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 35 پست
مگه مجلس مختلطه؟؟ شما برو تو زنونه اصلا هم بروی خودت نیار اگرررر آقایون سوال کردن احیاناااا بگو گف ...

راست میگ 👍👍بگو کار داشت ما اومدیم اونم یه ساعت دیگ میاد.اخر شب بگو کارش طول کشید خیلی عذرخواهی کرد نتونست بیاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نری دور از حون کرونا بگیری.برو بگو رفته شهرستان کرونا گرفته نیومد مونده اونجا تا دورشو بگذرونه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اره عزیزم وخترم نردیک ۶۰ روزشه

بگو یه کار دستش گرفته باید تموم کنه کار کلا سرکارشه یه چند وقت نمیاد خونه یا نادرش حال ندار بود موند پیش مادرش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم