2737
2734

و یه سوال برام پیش اومده دوست دارم ازتون بپرسم

خانواده من ۱۵ سال خانواده همسرم و همسرم رو میشناختن 

۶ ماه هم آشنایی داشتیم 

الان هم ۶ ماهه عقدیم

اینو گفتم که بدونید میشناسمش 

ما مشکلی نداریم

در مورد رابطه ما رابطه کامل نیست یعنی .. حفظ شده و میشه 

در حد م ع ا ش قه و ل م س بدن 

خیلی ببخشید ولی ذهنم خیلی درگیر شد

همسرم هم خیلی تمایل داره 

حالا نظرات جالبی اونجا میخوندم 

نظر بعضی دوستان این بود که شوهر باید خودش رو کنترل کنه 

و این رابطه ها نباشه 

و به قولی مرد تا عروسی تو کف زن بمونه ( اینطوری نوشته بودن)

و شان زن حفظ میشه

رو راست باشید یعنی من که قبول کردم گاهی از این مدل رابطه داشته باشیم اشتباهه؟

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هر کسی یه نظری داره 

ولی به نظ من نه شوهرته دیگه بعد همو بغل میکنید و ... دیگه ایمچیزام پیش میاد اگه هعی ازش فاصله بگیری ممکنه نسبت بهت سرد بشه

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی

خیلی مسخرس تو این دوره از زمان به این چیزا فکر کنیم، یکم برین پیجای افرادی که از نظر تحصیل و روانشناختی بالا هستن یکم مطالعه کنین یچیزی یاد بگیرین با پرس و جو از بقیه که علمی ندارن چیزی حل نمیشه، اینجا هیشکی بهت راستشو نمیگه،برو سرچ کن

همه چیز بستگی به خودتون داره قرار نیست همه مثل هم زندگی کنن هر کسی یه نظری داره خودت ببین چه کاری درسته همون رو انجام بده نگاه نکن بقیه چیکار میکنن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ما فامیل هستیم 6 سال دوست بودیم

چند ماه صیغه و بعد عقد کردیم 

میدونم که بقیه عقد کرده هامونم تو عقد رابطه داشتن 

و ما هم رابطه داریم 

اما هیچوقت به هیچکس توصیه نمیکنم چون خیلی ها به این دوران به چشم شناخت نگاه میکنن

2706