2737
2734
مهندسه عمرانه منم تودفترش مشغولم خونه وماشین داره اشنامونم هست

ادرسشو بده من برم تحقیقات منم مهندس عمرانم😄😄

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت تو خوبی 😄

خوبم مرسی 😁

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
مگه الان همه اینایی که با شوهرشون فاصله کم دارن تفاهم دارن من الان خودم با همسرم ۳ سال شوهرم از من ب ...

تفاهم که فقط به سن نیست. یکیش سنه که خیلی مهمه.

شما از جهات دیگه به مشکل خوردید

2728
نه الکی نیست شناخته شدس مثل خرتوگل موندم

بنظرم ازدواج کن، اگه وضعش خیلی خوبه، اخلاقشم خوب باشه دیگه همه چی حله، میدونی من قبول دارم اختلاف سنیتون زیاده ولی معیارای خوبِ طرفم مهمه، استرسو از خودت دور کن، اون سنش مناسبه ازدواجه شما هنوز یکم کوچیکی واِلا اون پیر پسر نیست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
مگه الان همه اینایی که با شوهرشون فاصله کم دارن تفاهم دارن من الان خودم با همسرم ۳ سال شوهرم از من ب ...

تفاهم نداشتن شما اصلا و ابدا دلیل بر این نیست که ۱۴ سال اختلاف سنی باعث تفاهمه !

قیمه ها رو نریزید تو ماستا !

2740

حداقل ریسکش کمتره

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

دخترعموی من هم پانزده سال اختلاف داره، ولی شوهرش میلیاردره انقدر ماشاالله وضع شون خوبه که روحیه شوهرش مثل پسرای دوازده ساله است خودش هم جوان مونده 

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

آخه به خیلی چیزا ربط داره.

مثلا اینکه آقا سنش کمتر میخوره یا بیشتر. اخلاق و رفتارش و تفریحاتی که میکنه متناسب با سنشه یا کمتر میخوره. 

شما خودت سنت کمتر میزنه یا بیشتر.

بعد اینکه ازدواج یه خانم ۴۰ ساله با آقای ۵۴ ساله به نظرم مشکلی درست نمیکنه. ولی ازدواج دختر ۱۸ ساله با آقای ۳۲ ساله ممکنه اشتباه باشه. چون توی دو تا دنیای مختلفن

مرسی ازجوابت گلم.شمامتاهلی

ن ولی اطرافیانم دیدم که با اختلاف سنای 12 سال و.. 

راضی بودن از ازدواجشون ولی بازم بستگی ب هردو نفر داره

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
2706