2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 50 پست

وای خدا خیرت بده شادم کردی دغدغه ات منو کشته😏

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدایی جوراب و دمپایی رو فرشی اگه شلوار هم بپوشی خیلی ضایع بید

جوراب شلواری ضخیم لااقل بپوش با دامن رو زانو😁

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
دیگه شور هرچیزیو در نیارین

برای همین تو عنوانش نوشته مذهبیا 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
مثلا با دمپایی صورتی جوراب رنگ پا ک پا مشخص نیس اشکال نداره  چون مشکی به نظرم خیلی دیگ ب ...

نه چون جوراب نازک نیست مشکلی نداره

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
خدایی جوراب و دمپایی رو فرشی اگه شلوار هم بپوشی خیلی ضایع بید جوراب شلواری ضخیم لااقل بپوش

شلوار و سارافون هس 

ولی خب مجبورم از اونجایی ک خودم بیرون باحجابم باید اینجا هم با حجاب باشم

هیچ کاری نکن برقه بزن🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤

راحت و ازاد لباس بپوش خواستگار میاد که بپسنده حتی گفته شده لخت هم ببینه یک نظر حلال اصلا تو خواستکاری سخت نگیر بزار طرف ببینه بعدا پشبمون نشه نگه تو خودتو از من قایم کردی این اتفاق واسه من افتاد که دارم میگم البته طرف اینو بهانه کرده بود وگرنه دلیل دیگه ای داشت

💔برای تاوان پس دادن زیادی جوونِ پیرم💔
2706