2733
2734
من تازه ۱هفته میشه که پریودیم عقب افتاده تست زدم +بود آزمایشم دادم

مبارک باشه عزیزم 😍 

من 8 هفته م میتونم بیام تو ؟😁

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها شما میدونید این سونو واژیناله یا از رو شکم؟؟ و اینکه اشکال داره اواخر پریود انجام بشه؟

نمیدونم شکمی یا داخلی ولی اصلن سونو داخلی اشکال نداره توی پریودی فقط توی اوایل بارداری اونم اگر زیاد باشه خوب نیست 

2731
من الان حال تو رو دارم رو تخت دارم گریه میکنم😭

از بس گریه کردم خسته شدم ...شوهرم هی دلداریم میده اما چه فایده بخدا موندم توش..همدردیم...از پریود نفرت پیدا کردم😭😭😭😭😭

خدایا هر چه تو خواهی راضی ام به رضایت 
این ماه هم نشد و پری شدم با اینکه هیچ مشکلی نداشتم با دو تا فولی خیلی خووب انقدر گریه کردم که خدا م ...

چند وقته اقدامی گلم؟

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2740

مثبته دیگه 😍 مبارکه

از بس گریه کردم خسته شدم ...شوهرم هی دلداریم میده اما چه فایده بخدا موندم توش..همدردیم...از پریود نف ...

اینکارو نکن روحیه شوهرتم خراب میشه وازت ناامید میشه 

توکل بخدا داشته باش